No izlietnes izvēles līdz funkcionālam iekārtojumam – padomi virtuves iekārtošanai
Foto: Shutterstock

Ne viens vien piekritīs, ka tieši virtuve mājoklī ir tā svarīgākā telpa. Galu galā, arī viesi visbiežāk izvēlas pulcēties un sarunas aizvadīt tieši virtuvē, jo nereti tieši šī telpa ir ar patīkamāko noskaņu. Ja esi virtuves iekārtošanas jūtīs, noderīgi būs dažnedažādi padomi un stila idejas šajā sakarā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Viens no svarīgākajiem aspektiem, kas ietekmē virtuves funkcionēšanu un ērtu rosīšanos tajā, ir pārdomāts plānojums. Ja vadīsies pēc norādēm, ko iesaka interjera dizainers par tēmu virtuves trīsstūra teorija, neko nepareizi izdarījis nebūsi. Remontdarbu laikā svarīgi izvēlēties arī piemērotu grīdas segumu virtuvei, tāpēc par to un vēl vairāk lasi ''Tava Māja'' veidotajos rakstos.

Tad, kad esi nonācis jau tik tālu, ka jāmeklē piemērota izlietne, apgaismojums un jārod iedvesma mēbelēm, noderēs apkopotie raksti ar dažādu stilu virtuves interjeriem. Lielu lomu virtuvē spēlē arī dažādi rīki un piederumi, arī to glabāšanai padomos atradīsi idejas un radošas alternatīvas.

Tags

Virtuve Virtuves mēbeles Virtuves tehnika
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form