No salmiem līdz konteineriem: dažādi mājas būvniecības paņēmieni
Foto: Shutterstock

Doma par savu mājiņu ir lieliska, taču ceļš no sapņa līdz tā īstenošanai visbiežāk ir ilgs, neskaitāmu jautājumu un neatrastu atbilžu pilns. Lai kaut nedaudz atvieglotu izvēli par labu kādam būvniecības paņēmienam un varbūt rastu atbildes uz atsevišķiem jautājumiem, esam apkopojuši laika gaitā veidotos rakstus par mājas būvniecību.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Būvniecības nozare nemitīgi attīstās. Ja mūsu senčiem savulaik nebija daudz variāciju, kādu būvniecības veidu izvēlēties dzīvojamai mājai, tad tagad katrs var izvēlēties ne vien gaumei, bet arī dzīvesveidam piemērotāko. Piemēram, zaļi domājošiem ļaudīm noteikti patiks doma par ekomāju, ko var uzbūvēt no salmiem, guļbaļķiem vai pat kaņepēm. Savukārt kompaktu telpu cienītājiem vairāk varētu interesēt moduļu mājas, ar īpašu oriģinalitāti izcelsies konteineru mājas.

Cik izvēles iespēju, tik arī viedokļu, nosaukt kādu būvniecības paņēmienu par labāko ir neiespējami, tieši tāpēc – labi, ka ir iespēja izvēlēties sev tīkamāko un atbilstošāko. Tomēr ieklausīties speciālistu teiktajā gan būtu vērts.

Tags

Būvniecība
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form