Pateicība mediķiem – pie Stradiņa slimnīcas izveidota iespaidīga sirds no 30 000 ziediem
Foto: Publicitātes foto

Lai teiktu paldies ārstiem, kuri cīnās par dzīvībām Covid-19 pandēmijā, veikalu tīkls "Depo" ar citiem domubiedriem pirmdien, 25. oktobrī, Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas teritorijā izveidojis iespaidīgu mīlestības un pateicības apliecinājumu – 30 000 ziedu sirdi.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Košā ziedu sirds tapusi septiņu stundu laikā. Tā izveidota no ziediem, kuriem bija jāpriecē cilvēki dzimšanas un vārda dienās, jāsniedz mierinājumu bēdās, jāpalīdz kādam izteikt savu mīlestību vai jāsveic kādu, kas devis pasaulei jaunu dzīvību. Taču "lokdauna" dēļ uzņēmuma veikali ir slēgti, ziedi paliktu nenopirkti. Tā vietā, lai tos utilizētu, uzņēmums radīja pārsteigumu mediķiem. Kā pirmdien vēstīja LTV raidījums "Panorāma", vispirms no ķieģeļiem tika izlikts tās karkass, pēc tam ar metāla sietu veidots pamats un tikai pēc tam katra puķe novietota savā vietā, piepildot sirdi ar saturu.

Kā uzsver uzņēmuma pārstāvji, šī instalācija iedrošina "turēties un izturēt" sarežģīto situāciju. Vienlaikus viņi arī aicina neizlēmušo sabiedrības daļu vakcinēties.

Pateicība mediķiem – pie Stradiņa slimnīcas izveidota iespaidīga sirds no 30 000 ziediem
Foto: Publicitātes foto

"Tā vietā ar šiem ziediem mēs sakām paldies mediķiem. Ārstiem, medmāsām, sanitāriem, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbiniekiem, medicīnas studentiem. Visiem, visiem, kas pašaizliedzīgi cīnās par cilvēku dzīvībām. Mēs, "Depo", domās esam kopā ar jums. Vēlam jums izturību, veselību un to, lai pandēmijai ātrāk pienāktu gals," par iniciatīvu stāsta "Depo" mārketinga direktors Rimants Jugans.

Tags

Depo Koronavīruss Covid-19 Dzīve Covid-19 pandēmijas laikā Grieztie ziedi
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form