Pēc stādiem! Tirdziņi, kur vērts doties šopavasar
Foto: F64

Stādu tirdziņi ir neatņemama pavasara sastāvdaļa, kur var atrast burvīgas pērles savam dārzam – sākot no stādu jaunumiem līdz pat jaunām dārza mēbelēm un, protams, interesantām idejām un risinājumiem. Lielā andele vēl nav nokavēta, jo Latvijas pilsētās un ciemos, kā reiz', aprīlī un maijā ir daudz pavasara tirdziņu, kas pulcē stādaudzētājus no visas Latvijas.

"Tavs Dārzs" ir apkopojis pasākumus aprīlī un maijā, kur varēs iegādāties dažādus stādus savam dārziņam – dažāda lieluma skujeņus, košumkrūmus, augļu kokus un pat eksotiskus augus, kas pielāgoti audzēšanai Latvijas klimatiskajos apstākļos. Tāpat stādu tirdziņos varēsi sarūpēt iecienītākos vasaras puķu stādus, kā arī citus augus, kas pārsteidz ar ziedu krāšņumu un sulīgiem lapu toņiem.

  • Pirms došanās uz tirdziņu vari izpētīt šo rakstu, kurā stādaudzētāji iesaka krāšņākos košumkrūmus dārzam, bet šajā rakstā vari apskatīt stādaudzētāju ieteiktās un krāšņākās peoniju šķirnes.

Ja sarakstā neatrodi kādu pavasara tirdziņu, kurā varēs iegādāties stādus un augus, tad pastāsti par to komentāru sadaļā vai e-pasta adresē: maja@delfi.lv.

Tags

Dārza darbi Dārza labiekārtošana Dārzs Stādu parāde

Comment Form