Pucē māju, rotā galdu: idejas skaistiem Līgo pušķiem
Foto: instagram.com/blumenwerkstatt.kwas/ ; instagram.com/20twentydegrees/ ; instagram.com/ankardeco/

Svētki nav iedomājami ne tikai bez krāšņiem ziedu vainagiem un ugunskura, bet arī ziedu pušķiem. Ar tiem rotājam ne tikai galdu un ugunskura vietu, bet arī māju. Tieši tāpēc portāls "Māja&Dārzs" sarūpēja špikeri skaistām ziedu kompozīcijām.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

savulaik portālam "Māja&Dārzs" norādīja Bulduru Dārzkopības vidusskolas zinošie speciālisti, jāņuzāles vēlams plūkt pļavās, kur nav intensīvas satiksmes, jo tās vienkārši būs apputējušas. Saplūktos augu kātus jāatbrīvo arī no lapām, jo saskarē ar ūdeni tām sāksies pūšanas process. Savukārt "Māja&Dārzs" no savas pieredzes var teikt, ka nevajadzētu skopoties ar ūdens liešanu vāzēs, jo jāņuzāles ūdeni izdzer ļoti ātri, tāpat tām vēlams reizi dienā nomainīt ūdeni, lai vāzes nesāk smakot gluži vai kā tad, kad kapu vāzēs ir sastāvējies ūdens.

Augus vāzēs var kārtot arī tāpat, bet tos var izdaiļot arī ar palīglīdzekļiem, piemēram, talkā var nākt:

  • lina aukla;
  • cepamais papīrs;
  • dāvanu papīrs;
  • avīzes;
  • dāvanu lenta utt.

Portāls "Māja&Dārzs" atgādina, ka, dodoties pļavās, neplūc aizsargājamos augus! Šajā rakstā vari lasīt plašāk, kurus augus nedrīkst plūkt. Tāpat paņem līdzi līdzekļus pret odiem, kā arī zābakus – karstajā laikā ceļa malās un citviet sildās arī rāpuļi.

Tags

Dārzs Jāņi
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form