Septiņas saimniecības Latvijā, kur pašu rokām salasīt gardās ogas un citus kārumus
Foto: Shutterstock

Ar joni tuvojas lielais konservēšanas laiks un ievārījumu gatavošana ziemas krājumiem. "Tavs Dārzs" ir apzinājis saimniecības Latvijā, kuras šogad labprāt gaidīs ciemos pie sevis ogotājus un citu gardumu tīkotājus, kuri savos groziņos par samaksu varēs salasīt dažādas dabas veltes.

Kā "Tavs Dārzs" pastāstīja krūmmelleņu ogu audzētavas ''Arosa-R'' pārstāve Māra Rudzāte, šogad nelabvēlīgās ziemas un sausuma dēļ audzētava nevarēs uzņemt melleņu lasītājus. Arī citas uzrunātās zemnieku saimniecības atzina, ka šovasar sausuma dēļ ogas ir ļoti mazas un raža kopumā ir slikta, tāpēc tās šogad nevarēs uzņemt ciemiņus.

Ja sarakstā neatrodi kādu saimniecību, kura gaida ogot gribētājus, tad pastāsti par to "Tavs Dārzs" redaktorei e-pasta adresē: vita.daukste@delfi.lv.

Source info

DELFI Tavs Dārzs


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl


Tavs Dārzs iesaka