Skaistākās Liepājas rozes ziedēs Liepājas Latviešu biedrības namā
Foto: Shutterstock

Sācies laiks, kad visur tikai rozes zied – un Liepājā rozes zied viskrāšņāk! No 8. līdz 10. jūlijam Liepājas Latviešu biedrības nams aicina uz rožu izstādi. Programma ir daudzpusīgi krāšņa, un izstādes atklāšanas dienā ir daudz pasākumu, kuros vērts būt klāt.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

8. jūlijā no pulksten 14 Latviešu biedrības nama foajē rožu izstāde atvērta visiem interesentiem. Pulksten 13.15. Lielajā zālē notiks Nacionālā Botāniskā dārza vadošās dārzkopības speciālistes Ilmas Neretas lekcija “Rozes lauku sētā”. Savukārt Izstāžu galerijā pulksten 15 sāksies garšvielu pagatavošanas meistarklase ar “Manas garšas” darbnīcu. Aromātiskos brīnumus būs iespējams iegādāties garšvielu tirdziņā!

Līdz pat 10. jūlijam Latviešu biedrības namā būs iespējams apbrīnot un sasmaržot rozes, kā arī apskatīt Ildzes Oses gleznu izstādi. Skaistas, vērtīgas atmiņas ilgam laikam!

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form