Šonedēļ Salaspilī svinēs Rožu dienas
Foto: AFP/Scanpix

No 18. līdz 20. jūlijam Nacionālajā botāniskajā dārzā Salaspilī ar vērienu tiks svinētas puķu karalienes - rozes - vārda dienu. Svētku noslēguma dienā apmeklētāji varēs vērot koncertu, iegādāties stādus, amatnieku darinājumus, dažādus našķus un piedalīties radošajā darbnīcā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Sestdien, 20. jūlijā, pulksten 12 Botāniskajā dārzā sadarbībā ar Salaspils novada domi un kultūras namu "Enerģētiķis" notiks senioru deju kolektīvu sadancošanās svētku koncerts "Rozes tavam priekam", kurā dalību pieteikuši vairāk nekā 10 deju kolektīvi no visas Latvijas. Koncertu vadīs "Latvijas Radio" balsis Sandra Glāzupa un Gunārs Jākobsons. Pēc koncerta paredzēta dārza ballīte kopā ar vokālo grupu "Ka tik ne tā" no Aizkraukles. Rožu dienās visiem, kuru vārdā vai uzvārdā ir rozes vārds, botāniskajā dārzā, uzrādot personu apliecinošu dokumentu, ieeja bez maksas.

No pulksten 8 līdz 16 darbosies vasaras stādu gadatirgus, pulksten 10 Dendrofloras nodaļas pētniece Dagnija Šmite vadīs ekskursiju savvaļas rožu kolekcijā, bet stundu vēlāk Lakstaugu floras nodaļas zinātniskā asistente Ilma Nereta iepazīstinās apmeklētājus ar rozāriju (pulcēšanās ekskursijām – pie čūskegles). Botāniskā dārza rozārijā darbosies radošā darbnīca, kurā ikviens varēs izmēģināt roku savas rozes zīmēšanā un piedalīties citās mākslinieciskās aktivitātēs.

Tags

Botāniskais dārzs
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form