Dārza darbu kalendārs: maijs
Foto: Shutterstock

Šķiet, neviens mēnesis nevar lepoties ar tādu zaļās un baltās krāsas toņu bagātību kā maijs. Vai tas būtu liels koks vai vissīkākā zālīte, tie visi plaukst ar unikālu, tieši sev raksturīgu zaļo lapu toni, koki un krūmi lepojas ar nebeidzamu sniegbaltu un balti dzeltensārtu ziedu pārbagātību.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Maijs, gluži kā burvis, izstiepis dienas garumā, vakarus un rītus pielējis putnu dziesmām, rūpējas, lai ikkatrs brīvs brīdis būtu pavadāms pagalmā un dārzā – ne tik vien priecājoties par jauniem ziediem, bet arī čakli jo čakli strādājot. Un, ja nu tomēr viss dārzs ir sakopts, visas sēklas un stādi zemē saguldīti, maijs pagriež kažoku uz otru pusi, un pārsteidz mūs ar salnām. Nav otra tāda mēneša gadā, kas būtu tik daudziem dārzā paveicamiem darbiem piepildīts kā maijs, bet šķiet nav arī otra tāda mēneša, kuru tik ļoti gribētos pavadīt ārā. Kaut vai krāsu, skaņu un smaržu dēļ.

Un, ja esi apreibusi no maija ziedoņa, lūk, praktiski ieteikumi, kas šomēnes jāizdara dārzā, pagalmā un mājās.

Tags

Dārza darbu kalendārs Sarakstu karuselis
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form