Arhīva foto: Kā savulaik pavasarī iekopa dārziņus
Foto: LNA Latvijas Valsts kinofotofonodokumentu arhīvs, 1. f., Nr. 20535N

Dārza darbi ir bijuši aktuāli visos laikos, tajā skaitā arī pirms simts gadiem, tāpēc "Tava Māja" ir sarūpējusi arhīva foto, kuros iemūžināts, kā savulaik pavasarī tika apčubināti dārziņi.

Latvijas Nacionālā arhīva Latvijas Valsts kinofotofonodokumentu arhīvs no saviem krājumiem sarūpējis "Tava Māja" fotogrāfijas, kurās varam ielūkoties pagātnē.

Fotottēlos redzami pavasara dārza darbi dažādos Latvijas pagastos – tajās iemūžināta ne tikai zemkopju rosīšanās, bet arī čaklie mazpulcēni, skolēni un studenti, kuriem savulaik vajadzēja pielikt roku dārza darbos. Tāpat fotogrāfijās var aplūkot dažādas tehnikas ierīces, turklāt vienā no fotogrāfijām redzams, kā Nīcas pagasta Jūrmalciemā notiek kartupeļu stādīšana un lauka vagošana ar zirgu.

Lūko zemāk vēsturiskās fotogrāfijas, kas, iespējams, tev uzjundīs atmiņas par bērnību vai skolas laiku. Varbūt kādā fotogrāfijā atpazīsi sevi vai savus radiniekus!

Tags

Dārzs
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form