Dārzi ar godalgām. Divi stāsti par skaistākajiem īpašumiem Mārupē
Foto: DELFI

Mārupē skaistākie dārzi tiek īpaši novērtēti – saimnieki var ar saviem īpašumiem startēt konkursā "Mārupes novada daiļdārzs", kurā žūrija vērtē sakoptos daiļdārzus. Arī mēs – portāla "Māja&Dārzs" komanda, esam paviesojušies divos no sakoptākajiem īpašumiem Mārupē.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Šis būs stāsts par diviem sakoptākajiem īpašumiem Mārupē, kuri ir ieguvuši arī titulu "Mārupes novada daiļdārzs". Viņu darbs ir apbrīnas vērts! Vēl pirms dažiem gadiem viņi sapņoja par savu dārzu un dobēm, iestādīja pirmos augus, bet tagad dārzs saimniekus atalgo ar skaistu ziedēšanu. Iedvesmoties šeit var atliku likām!

Turpinājumā vari lasīt rakstu par Benefeldu ģimenes sapņu dārzu 6000 kvadrātmetros, kā arī Smilšarāju ģimenes skaisto un harmonisko dārzu Mārupes novadā, kas pārvērsts augu paradīzē un īstā miera ostā. Sarunā ar portālu "Māja&Dārzs" saimnieki savulaik teica, ka viņu dārzu par pabeigtu uzskatīt nevar, jo tas visu laiku mainās. Lai gan par pabeigtiem tos saukt vēl nevar, tomēr tie jau tagad ir pasakaini skaisti.

Skaties un iedvesmojies!


Tags

Dārzs Dārzs pilsētā DELFI plus Lasāmgabali
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form