Foto: Rožu karaliskais iznāciens Latvijas Dabas muzejā
Foto: F64

Latvijas Dabas muzejā jūlijā ik gadu notiek majestātisko rožu izstāde, kur vienkopus var aplūkot vairākus simtus rožu šķirņu, un arī šis gads nav izņēmums. No 15. līdz 19. jūlijam muzeja telpās var aplūkot fantastiskas rožu šķirnes.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kā "Tavs Dārzs" informē Latvijas Dabas muzeja pārstāve Baiba Krustiņa, šogad šī ir pirmā ziedu izstāde, kas tiek rīkota Dabas muzejā pēc ārkārtas stāvokļa beigām."Jau gandrīz divus mēnešus muzejs ir atvērts apmeklētājiem, pamazām atjaunojam savu piedāvājumu un atgriežamies ierastajā ritmā. Vasaras otru pusi ievadot ar rožu izstādes krāšņumu, Dabas muzejā atgriezīsies ierastās ziedu izstādes," sola muzeja pārstāve.

Rožu izstāde veidota sadarbībā ar stādaudzētavu "Latroze", kura ar rožu audzēšanu nodarbojas jau vairāk nekā 20 gadus. Izstādē stādaudzētavas "Latroze" dārzkopji apmeklētājus ne tikai konsultē par piemērotākajiem rožu audzēšanas apstākļiem, bet arī palīdz neapjukt plašajā rožu klāstā, iesakot katram dārzam atbilstošāko šķirni.

Foto: Rožu karaliskais iznāciens Latvijas Dabas muzejā
Foto: F64

"Lai rūpētos par apmeklētāju drošību un ievērotu valstī spēkā esošos noteikumus par pulcēšanos un publiskajiem pasākumiem, informējam, ka izstādē vienlaicīgi drīkst atrasties 25 cilvēki," uzsver Krustiņa.

Izstādes darba laiks:

  • 15. jūlijā no pulksten 12 līdz pulksten 17;
  • 16. un 17. jūlijā no pulksten 10 līdz pulksten 17;
  • 18. un 19. jūlijā no pulksten 11 līdz pulksten 17.

Plašāk par biļešu cenām var izlasīt šeit.

Foto ieskats rožu daiļajā izstādē:

Tags

Dārzs Latvijas Dabas muzejs Rozes
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form