Ķiploku pasaule un krāšņie puķu džungļi. Stāsti par diviem īpašumiem Olaines novadā
Foto: DELFI

Latvijā netrūkst skaistu un sakoptu īpašumu, kā arī iedvesmojošu audzētāju, un tādi ir arī Olaines pusē. Pērn portāls "Māja&Dārzs" paciemojās Olaines novadā, kur apskatījām skaistu daiļdārzu Medemciemā, kā arī saimniecību "Ķiploku pasaule", kur top dažādi gardumi no ķiplokiem.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Olaines novadā bijām ciemos pie Dzintras Freimanes-Ozoliņas. Viņa iekopusi daiļdārzu ne tikai sev, bet arī citiem, atstājot tur daļiņu no sevis. Dzintras dārzs, kā viņa pati mīļi dēvē, ir viņas džungļi. Viņas dārzs ir mazs – 720 kvadrātmetri, tāpēc tajā tiek izmantots katrs centimetrs un brīvais stūrītis.

Savukārt Antra un Aigars Zeiliņi Olaines novadā radījuši savu ķiploku pasauli – šeit tiek audzēti ziemas ķiploki, kuri pēc tam tiek pārstrādāti dažādos gardumos. Kas tik viņiem nav! Dažādas mērces, uzlējumi, pat sveces un saldumi no ķiplokiem! Viņi arī "Māja&Dārzs" lasītājiem atklāj ziemas ķiploku audzēšanas un uzglabāšanas gudrības.

Lasi, skaties un iedvesmojies!

Tags

Dārzs
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form