Seši dārzi Latvijā, kur apskatīt aromātiskos lavandu laukus
Foto: Lavandu Lejas

Violetie lavandu lauki aplūkojami ne tikai ārvalstīs, bet arī Latvijā! Šeit uzņēmīgi saimnieki iekopuši aromātiskos lavandu laukus, ļaujot tos aplūkot visiem interesentiem. Kur braukt Latvijā apskatīt lavandu laukus – lūko rakstā tālāk!

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Lavandu audzēšana Latvijā sāk iemantot popularitāti – ja pirms dažiem gadiem bija uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmas saimniecības, kas audzē lavandas un uzņem viesus, tad tagad to ir krietni vairāk. Turklāt, kā zināms portālam "Māja&Dārzs", nākamgad savas durvis apmeklētājiem vērs vaļā vēl citi lavandu lauki.

Liec aiz auss, ka lavandu laukā ir jāievēro saimnieku uzstādītie noteikumi, piemēram, lavandas plūkt nedrīkst, tāpat arī fotografēšana ar profesionālajām kamerām (ne viedierīcēm, piemēram, mobilajiem telefoniem) ir atsevišķi jāsaskaņo, jo par to ir atsevišķi jāmaksā utt. Aplūko saimnieku radītās mājaslapas vai sazinies ar viņiem, lai noskaidrotu sev interesējošos jautājumus! Sarūpē arī skaidru naudu, lai varētu norēķināties par lavandu apskati. Starp citu – dažās saimniecībās var iegādāties aromātiskos lavandu pušķīšus, eļļiņas un citus produktus.

Ja zini vēl citas vietas Latvijā, kur saimnieki ļauj aplūkot savus aromātiskos lavandu laukus, tad pastāsti par to komentāru sadaļā vai e-pasta adresē: maja@delfi.lv


Tags

Dārzs Lavanda
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form