Slēgtais Keukenhofas dārzs Nīderlandē publicē krāšņas video ekskursijas
Foto: Kadrs no video

Slavenais Keukenhofas dārzs Nīderlandē, kas ir zināms kā pavasara ziedu paradīze, šopavasar apmeklētājiem ir slēgts, bet tā vietā viņi sarūpējuši krāšņas video ekskursijas, kuru laikā var virtuāli paciemoties skaistajā dārzā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kā vēsta informācija Keukenhofas dārza mājaslapā, Nīderlandi ir smagi skārusi Covid -19 pandēmija, tāpēc pagaidām dārzs apmeklētājiem netiek atvērts. Dārza pārstāvji vēsta, ka pēdējo nedēļu laikā ir konsultējušies ar varas iestāžu pārstāvjiem par to, vai dārzu varēs atvērt, kādas prasības būtu jāievēro, lai dārzs būtu drošs apmeklētājiem, bet pagaidām to var apmeklēt tikai virtuāli – ar video starpniecību. Dārza pārstāvji neslēpj, ka darbinieki ir vīlušies, jo viņi ir ieguldījuši lielu darbu, lai varētu redzēt tādu, kāds tas ir pašlaik. Tanī pašā laikā viņi ir apņēmības pilni gaidīt "zaļo gaismu", proti, tiklīdz pateiks, ka dārzu var atvērt apmeklētājiem – Keukenhofas dārzs gaidīs visus interesentus.

Taču tikmēr varam šajā dārzā paciemoties virtuāli, baudot pasakaini krāšņās ziedu upes! Starp citu – šādi varam pašpikot skaistas idejas savam dārzam, piemēram, kā kombinēt dobēs dažādas pavasara puķes.

Slēgtais Keukenhofas dārzs Nīderlandē publicē krāšņas video ekskursijas
Foto: Kadrs no video
Lūk, cik skaistas krokusu upes!

Video ekskursijas var aplūkot ne tikai Keukenhofas dārza "Facebook" lapā "Visit Keukenhof", bet arī "Youtube" kontā. Zemāk vari aplūkot dažas no tām!

Tags

Dārzs
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form

Luminor biznesam