Uzburt pasaku pilsētā. Stāsti par trīs īpašumiem Ogrē
Foto: DELFI/Līga Biņkovska

Katram dārzkopim ir kāds īpašs stāsts, kā viņš sācis veidot savu dārzu - savu miera ostu un ziedu valstību. Šādi stāsti nāk arī no Ogres, kur paciemojāmies trīs skaistos īpašumos.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Pirms gada devāmies ciemos uz Ogres pusi, kur paviesojāmies trīs skaistos īpašumos. Viens no tiem ir talantīgās fotogrāfes Līgas Biņkovskas maģiskais dārzs Ogrē, kurā viņa mācās pacietību, tver zemes spēku un gūst enerģiju jaunam darbu cēlienam. Savukārt, runājot par nākamo dārzu, mūs nepameta sajūta, ka tas ir viens liels dārzs, ne divi atsevišķi. Judītes Grīnas un Armanda Guļāna ģimenes, kā arī Āboliņu ģimenes īpašumus Ogrē nodala žogs, bet, ja tā nebūtu, šķistu, ka atrodamies vienā lielā dārzā. Šeit blakus dzīvo divas draudzīgas ģimenes – kaimiņi, kuri kopā rada skaistu dārza ainavu.

Līgas dārzs sociālajos tīklos ir viens no slavenākajiem dārziem Latvijā, jo, būdama fotogrāfe, viņa iemūžina savu dārzu dažādos gadalaikos, un ikviena Līgas lolojuma bilde ir kā īsts mākslasdarbs. Viņa šeit īstenojusi savu sapni par dobēm koka kastēs jeb angliski "raised beds". Toties Judītes Grīnas un Armanda Guļāna ģimenes, kā arī Āboliņu ģimenes dārzs ir pretstats Līgas dārzam – šeit augi nav sastādīti koka kastēs, bet klasiski dobēs, veidojot fantastiskus krāsu salikumus.

Lasi, skaties un iedvesmojies!

Tags

Dārzs Dārzs pilsētā DELFI plus Lasāmgabali
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form