Projektu atbalsta Hansgrohe
Skaistākie mirkļi ar ūdeni – vannasistaba
IEPAZĪSTI ŪDENS SKAISTUMU
Skaistākie mirkļi ar ūdeni – vannasistaba
IEPAZĪSTI ŪDENS SKAISTUMU
Neatkarīgi no vecuma un dzimuma mums visiem ir viena kopīga iezīme: dienu sākam un noslēdzam vannasistabā. Vai tā atrodas nelielā īrētā dzīvoklī pilsētā, kopīgā dzīvoklī ar draugiem vai privātmājā, vannasistaba ir relaksācijas vieta katram no mums. Tāpēc pēdējo gadu notikumi pasaulē veicinājuši ilgi atliktos remontus un pārkārtošanas darbus arī vannasistabās.
Uzņēmuma "Hansgrohe" dizaina risinājumu centrā ir cilvēku ērtības, daudzveidība un individualitāte dažādos vannasistabas plānošanas scenārijos, mazgāšanās zonas stilos un funkcijās. "Hansgrohe" aicina ielūkoties vannasistabas iekārtošanas tendencēs un produktos, lai smeltos iedvesmu un atrastu sev tīkamākos risinājumus.
Iecienītākās krāsas
Dažādās melnā nokrāsas vannasistabu dizainā bija redzamas jau iepriekš, izceļot melnas vannas vai izlietnes, kā arī dušas un krānus. Tomēr nākamgad melnā krāsa pārņems arī sienas un grīdas, tādējādi panākot pārsteidzošus kontrastus. Šāds risinājums ļoti labi izskatīsies kopā ar metāliskām un zelta apdares detaļām. Arī baltā krāsa ir viena no biežāk izmatotajām krāsām vannasistabu dizainā, un nākamgad šī krāsa vannasistabu dizainā kļūs vēl populārāka un tiks izmantota vēl radošāk nekā līdz šim.
Vannasistabās zilā krāsa vienmēr ir bijusi populāra, turklāt pērn un šogad esam redzējuši, kā ūdens zilo, debeszilo un arktiski zilo krāsu nomaina zilā dzelmes krāsa (deep blue) ar saviem bagātīgajiem toņiem. Zilās dzelmes noskaņas vannasistabu padara greznāku un piešķir dārgāku izskatu, tāpēc arī nākamgad tā būs ļoti populāra krāsa. Kontrasti un luksusa sajūta, ko rada zilās dzelmes nokrāsas ar gaišajām vannasistabas iekārtām, ļauj domāt, ka šī krāsa kļūs par nemainīgu vannasistabas dizaina tendenci.
Arī terakotas siltie zemes toņi kļūst populārāki un arvien biežāk tiek izmantoti kopā ar vienu no 2021. gada raksturīgākajām tendencēm – "terrazzo". No gaišajiem aprikožu un māla toņiem līdz dedzināti oranžiem ķieģeļiem, terakotas toņi kļūst populāri arī vannasistabas dizainā. Terakotas krāsu radītā eksotiskā sajūta telpā līdzinās spāņu villas stilam vai Marokas arhitektūrai, tādējādi vannasistabā radot mīlīgu un relaksētu atmosfēru.
""Hansgrohe" izstrādātā "Rainfinity" kolekcija piedāvā stilīga dizaina, inovatīvu tehnoloģiju un augstas kvalitātes apvienojumu. Modernā un elegantā matēti baltā virsma kopā ar ieliekto grafīta krāsas dušas disku ir kā mākslas objekts vannasistabā. Turklāt, pateicoties daudzveidīgajam virsmu krāsu piedāvājumam – matēts melnais hroms, spīdīgs zelts, bronza, hroms vai matēti baltais –, "Rainfinity" kolekciju viegli iespējams pielāgot aktuālajām vannasistabas krāsu tendencēm," norāda santehnikas iekārtu uzņēmuma "Hansgrohe" pārstāvniecības Latvijā vadītājs Mārtiņš Ķurbe.
Pēdējā laikā biežāk izmantotie materiāli un tekstūras
Vannasistabās izmantotie materiāli un to tekstūras vairāk nekā iepriekšējos gados virzās uz dabas sajūtas radīšanu. Līdz ar to vannasistabu dizainā gan uz sienām un grīdām, gan mēbelēs tiek izmantoti dabīgi materiāli, piemēram, koks, akmens un bambuss. Ņemot vērā vannasistabas specifiku (mitrums, ūdens), lieliska alternatīva kokam ir arī koka imitācijas flīzes.
Viena no populārākajām vannasistabu flīžu tendencēm nākamgad būs vertikālās flīzes, kas telpu padarīs lielāku. Tāpat, lai atsvaidzinātu vannasistabas dizainu, padarītu to modernāku un interesantāku, var izmantot mozaīkas tipa flīzes. Šādas flīzes izskatās atraktīvi un iekļaujas dažādos stilos – no pārsātināta dizaina līdz mūsdienu Vidusjūras reģiona minimālismam.
Arī akmens masas flīzes, kas vannasistabu dizainā tiek izmantotas jau sen, pateicoties dažādiem dizaina risinājumiem, joprojām ir populāras un lieliski iekļaujas stila tendencēs – izmantot dabīgus materiālus un veidot dabas sajūtu vannasistabā.
Savas produkcijas ražošanas procesā "Hansgrohe" izmanto tikai augstākās kvalitātes izejvielas un materiālus, kā arī ilgtspējīgus risinājumus. Tādēļ ikviens dušas vai jaucējkrānu produkts iederēsies vannasistabās, kur uzsvars tiek likts uz dabisko materiālu izmantošanu. Tostarp dušu un jaucējkrānu mūsdienīgais dizains un plašais krāsu piedāvājums ļaus izcelt vannasistabas iekārtojumā izmantotos dabiskos materiālus un dažādās tekstūras.
— Mārtiņš Ķurbe, "Hansgrohe" pārstāvniecības Latvijā vadītājs
Lai izceltu vannasistabā izmantotos materiālus un to tekstūras, kā arī piešķirtu telpai izteiktāku dabas noskaņu, populāri kļūst vannasistabās novietot dažādus augus un to kompozīcijas. Šādā veidā, apvienojot ar atbilstošām dušas un vannas tehnoloģijām, varam uzburt sev mazu oāzi, kur paslēpties no dienas pārdzīvojumiem un atkal sajust dabas klātbūtni. Izvietojot augus telpā, svarīgi ievērot to augšanas īpatnības, lai nodrošinātu pēc iespējas labāku rezultātu. Ņemot vērā sabiedrības pieaugošo interesi par ilgtspēju, arī šī varētu kļūt par ilglaicīgu tendenci vannasistabas dizainā.
Jauna tendence vannasistabu iekārtojumā – privātais SPA
Nekas nelīdzinās SPA sniegtajām emocijām un iegūtajam enerģijas lādiņam, tāpēc viena no šī un nākamā gada vannasistabas iekārtojuma tendencēm būs SPA sajūtas ieviešana mājās. Pateicoties dabas un ūdens dziedinošajam un mierinošajam spēkam, vannasistabas aprīkošana ar dažādu strūklu dušām un vannām, ūdeni taupošiem un nepieciešamo atmosfēru nodrošinošiem risinājumiem atkal ir kļuvusi pieprasīta.

"Hansgrohe" "Rainfinity" kolekcija ir kā radīta, lai mājās uzturētu privāta SPA noskaņas arī ikdienā. Īpaši lielā 360 mm "Rainfinity" dušas galva, pateicoties viegli ieliektai ūdens izsmidzināšanas virsmai un dušas izkārtojumam, aptver visu ķermeni ar ūdeni – no galvas līdz pat kājām. Novatoriskais sienas stiprinājums ļauj regulēt dušas galvas novietojuma slīpumu no 10 līdz 30 grādiem, lai atrastu ērtāko dušas pozīciju. Tas nodrošinās, ka ūdens ne tikai plūst uz galvas un pleciem, kā ierasts dušā, bet maigi apņem visu ķermeni. Trīs dažādās ūdens izsmidzināšanas strūklas padarīs ikdienas dušu par unikālu pieredzi. "PowderRain" tehnoloģija sniegs pilnīgu relaksācijas sajūtu – mikroskopiski ūdens pilieni apņems ķermeni kā mīksta ūdens sega. Dušas galvas centrā koncentrētās sprauslas ar "Intense PowderRain" strūklu ļaus ļoti viegli izmazgāt šampūnu arī no gariem matiem. Savukārt ūdenskrituma režīms "RainStream", kas atgādina pērļu pilienus, atsvaidzinās un palutinās ar pastāvīgu augstas intensitātes ūdens strūklu, vienlaikus masējot plecus un muguru.
"Rainfinity" kolekcijā pieejama arī īpaša plecu duša. Pie sienas piestiprinātais modulis rada ūdenskrituma efektu ar "PowderRain" ūdens strūklu, atslābinot plecus, kamēr galva paliks sausa. Plecu duša būs īpaši piemērota garu matu īpašniekiem, jo mazgāšanās laikā varēs izvairīties no matu saslapināšanas. Šai ierīcei ir vēl viena praktiska iezīme – augstas kvalitātes plaukts vairākiem dušas piederumiem.
""Rainfinity" kolekcijā pieejamā rokas duša var būt apaļa vai gareniska – iespējams izvēlēties atbilstoši savām vajadzībām un vannasistabas dizainam. Starp citu, rokas dušai ir vēl viena unikāla iezīme – "MonoRail" plūsma, kuru radījis pazīstamais Sebastiāns Kneips (Sebastian Kneip), plaši atzīts labsajūtas tehnoloģiju speciālists, kura veidotos risinājumus izmanto arī daudzos slavenākajos Eiropas SPA kūrortos. Šī kolekcija būs lielisks veids, kā mājoklī ieviest pašiem savu SPA," uzsver Mārtiņš Ķurbe.

"Rainfinity" dizains ir sava veida optiskā ekstravagance. Milzīgā piekārtā duša un rokas dušas galvas ar krāsainām detaļām padara vannasistabu mājīgu. Plašais "Rainfinity" produktu klāsts piedāvā personalizētu dušu klāstu: dušas sistēmas var būt uzstādītas uz sienas vai griestiem, rokas dušas galvas ar vienu vai trim dažādiem ūdens izsmidzināšanas režīmiem, tradicionāla dizaina vai specializēti komplekti – pilnīga dizaina brīvība.
"Hansgrohe" ir kvalitātes zīme, ko raksturo ērtības, gudras funkcijas, vienkārša uzstādīšana, izturība un serviss. Uzņēmuma radīto produktu kvalitātei ir vēl viens būtisks aspekts: šīs lietas jums iepatiksies uz visiem laikiem, tās būsiet gatavi lietot vēl pēc daudziem gadiem. "Hansgrohe" ir dizaina un funkcionalitātes simbiozes rezultāts, kas reizē ir arī liels ieguldījums, jo mājokļi ar šādu aprīkojumu vienmēr būs vērtīgāki. Ražotājs jau daudzus gadus savus produktus izstrādā kopā ar pasaulē zināmiem dizaineriem, kas nodrošina līdera lomu sanitārajā jomā, kā arī tiek radīti daudzi jauni, vēl nepieredzēti risinājumi, veidojot dizaina tendences. Visi produkti tiek ražoti, apvienojot augstas tehnoloģijas un izcilību, kā arī rūpīgi atlasītus augstākās kvalitātes materiālus. Stingras kvalitātes prasības un regulāra neatkarīgu iestāžu uzraudzība nodrošina perfektu produktu kvalitāti un ilgu kalpošanas laiku.

Plašāku informāciju par piedāvāto produktu klāstu meklē "Hansgrohe" mājaslapā.

Uz nākotni vērstais "AXOR" zīmols, kas ir daļa no "Hansgrohe" grupas, izstrādā un ražo ikoniskus luksusa vannas istabas un virtuves izstrādājumus. Kopā ar "AXOR" tiek radītas un pilnveidotas ar ūdeni saistītas telpas, kas atspoguļo katra lietotāja unikālo personību. "AXOR" ir veidots, lai radītu izcila dizaina un funkcionalitātes produktus ar visaugstāko meistarību. Vairāk www.axor-design.com.
Projekta ''Iepazīsti ūdens skaistumu” veidotāji: saturs - uzņēmums "Hansgrohe Group" un komunikācijas aģentūra "LEAD. Korporatīvā komunikācija", dizains – Inga Čujevska, izstrāde – Kārlis Simanovičs, redaktore – Kristīne Melne, projekta vadītājs – Ēriks Radželis, aģentūru grupas vadītāja - Elīna Gžibovska.
Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.