Projektu atbalsta Hansgrohe
"Hansgrohe" inovatīvais gars – jaunākais produkts "Dog Shower"
IEPAZĪSTI ŪDENS SKAISTUMU
"Hansgrohe" inovatīvais gars – jaunākais produkts "Dog Shower"
IEPAZĪSTI ŪDENS SKAISTUMU
"Hansgrohe", pateicoties vēlmei sniegt klientiem augstākās kvalitātes produktus un radīt tiem papildu pievienoto vērtību, kļuvis par pirmo ražotāju santehnikas nozarē, kas radījis nebijušu produktu – "Dog Shower" rokas dušu. Tā tapusi, sadarbojoties ar veterinārārstiem, dzīvnieku psihologiem, suņu kopējiem un īpašniekiem. Novatoriskajai dušas galvai ir garas silikona sprauslas, kas īpaši pielāgotas suņu kažoka mazgāšanai, tādējādi viegli aizsniedzot grūtāk izmazgājamas vietas. "Dog Shower" jeb "Furly Dog Shower" strūklas masāžas efekts atgādina glaudīšanu, ļaujot suņiem baudīt nomierinošu un atslābinošu mazgāšanās pieredzi.
"Dog Shower" ir pieejami trīs dažādi strūklas veidi. Saudzīgai ķepu vai citu jutīgu vietu mazgāšanai piemērotākā būs dušas augšgalā izvietotā strūkla. Ar zemi vai dubļiem nosmērētas ķepas un spalvas vieglāk būs nomazgāt, izmantojot strūklu, kas izvietota priekšējās silikona sprauslās. Visa ķermeņa kopšanai ieteicams izmantot pilno strūklas režīmu – ūdens no vairāk nekā 70 mīkstām silikona sprauslām dziļi iesūksies suņa spalvās un ļaus pilnībā izskalot netīrumus un šampūnu, nenodarot kaitējumu mīluļa ādai.
Strūklas maiņas poga novietota uz roktura tā, lai to varētu ērti pārslēgt arī ar vienu roku. Dušā iestrādāta arī ūdens bremze, kas tiek aktivizēta, uz īsu brīdi atlaižot dušas rokturi, tādējādi samazinot patērētā ūdens daudzumu un laicīgi mainot strūklas spiedienu. Tas neļaus suņu īpašniekiem negaidīti samirkt pašiem, ja pēkšņi jāpietur suns vai jāpaņem šampūns. Tāpat birstēm līdzīgās strūklas sprauslas, kas izgatavotas no silikona, ir viegli tīrāmas – garie uzgaļi ir elastīgi un ar lielāku diametru nekā parasti, lai būtu vieglāk noberzt visus uz dušas palikušos netīrumus vai mazgāšanas līdzekļa nosēdumus.
Mūsu produktu un inovāciju mērķis ir rast individuālus risinājumus ikdienas problēmām. Ar "Hansgrohe Dog Shower" mēs spējam piedāvāt augstas kvalitātes produktu, kas atvieglos suņu īpašnieku ikdienu un ļaus arī suņiem saņemt patīkamāku mazgāšanās pieredzi.
— Mārtiņš Ķurbe, "Hansgrohe" pārstāvniecības Latvijā vadītājs
""Hansgrohe Dog Shower" ir pieejama četrās krāsās – rozā, melna, balta un zila. Visas krāsas ir matētas un neatstarojošas, lai izvairītos no situācijas, ka suns, ieraugot savu atspulgu, sabīstas un kļūst nervozs. Turklāt dušas galva ir viegli savietojama ar jebkuru standarta dušas pievadu. Vēl ātrākai dušas galvas maiņai iespējams uzstādīt klikšķa stiprinājumu," stāsta santehnikas iekārtu uzņēmuma "Hansgrohe" pārstāvniecības Latvijā vadītājs Mārtiņš Ķurbe.
"Dog Shower" priekšrocības:

  • Iespēja uzstādīt relaksācijas programmu – maigas un klusas ūdens strūklas, kā arī masāžas strūklas mazina stresu, kas sunim var veidoties pirms mazgāšanās un saskares ar ūdeni.
  • Ērta pārslēgšanās starp trīs strūklas režīmiem, ko iespējams paveikt ar vienu roku. Darbības princips ir tāds pats kā citām "Hansgrohe" dušām.
  • Efektīva mazgāšana – nospiežot pogu, ūdens daudzumu iespējams palielināt līdz 9 litriem minūtē.
  • Ergonomika – strūklu diska forma pieguļ suņa ķermenim, nodrošinot maksimālu efektu. Ergonomiskais rokturis ērti iegulst lietotāja plaukstā.
  • Viegli uzstādāma – "Dog Shower" duša ir savietojama ar standarta rokas dušas pievadu.
"Hansgrohe" ir kvalitātes zīme, ko raksturo ērtības, gudras funkcijas, vienkārša uzstādīšana, izturība un serviss. Uzņēmuma radīto produktu kvalitātei ir vēl viens būtisks aspekts: šīs lietas jums iepatiksies uz visiem laikiem, tās būsiet gatavi lietot vēl pēc daudziem gadiem. "Hansgrohe" ir dizaina un funkcionalitātes simbiozes rezultāts, kas reizē ir arī liels ieguldījums, jo mājokļi ar šādu aprīkojumu vienmēr būs vērtīgāki. Ražotājs jau daudzus gadus savus produktus izstrādā kopā ar pasaulē zināmiem dizaineriem, kas nodrošina līdera lomu sanitārajā jomā, kā arī tiek radīti daudzi jauni, vēl nepieredzēti risinājumi, veidojot dizaina tendences. Visi produkti tiek ražoti, apvienojot augstas tehnoloģijas un izcilību, kā arī rūpīgi atlasītus augstākās kvalitātes materiālus. Stingras kvalitātes prasības un regulāra neatkarīgu iestāžu uzraudzība nodrošina perfektu produktu kvalitāti un ilgu kalpošanas laiku.
Plašāku informāciju par piedāvāto produktu klāstu meklē "Hansgrohe" mājaslapā.
Projekta ''Iepazīsti ūdens skaistumu” veidotāji: saturs - uzņēmums "Hansgrohe Group" un komunikācijas aģentūra "LEAD. Korporatīvā komunikācija", dizains – Inga Čujevska, izstrāde – Kārlis Simanovičs, redaktore – Kristīne Melne, projekta vadītājs – Ēriks Radželis, aģentūru grupas vadītāja - Elīna Gžibovska.
Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.