Četras kļūdas, kas tiek bieži pieļautas guļamistabas iekārtojumā
Foto: Shutterstock

Lai gan šķiet, ka guļamistabas iekārtošana ir tīrais nieks, jo nepieciešama vien gulta, nakstskapītis un kāda kumode, tomēr der likt aiz auss, ka telpai tomēr ir jābūt gaumīgai un pārdomātai. Iedvesmojoties no "Delfi Dekor", aplūkojam guļamistabas interjera pieļautākos misēkļus.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Savukārt šajā rakstā varēsi uzzināt, kādas ir sešas visrupjākās mājokļa iekārtošanas kļūdas.

Sintētiska gultasveļa. Kas vienam šķiet tīkams, citam nē. Kā skaidro portāls, nevajadzētu izvēlēties sintētisku gultasveļu, jo tā var izraisīt alerģisku reakciju ādai. Labāk izvēlēties dabiskus audumus, kuri "elpo". Šajā rakstā vari izlasīt to, kam pievērst uzmanību pirms kvalitatīva palaga iegādes, bet šeit varēsi iedziļināties gultas veļas izvēles rokasgrāmatā.

Aizkari ar drapērijām. Šādi aizkari vairs nav modē. Portāls norāda, ka tie ir īsts putekļu vācējs, tāpēc labāk priekšroku dot viegliem un gaisīgiem aizkariem. Šeit varēsi izlasīt dizaineres ieteikumus aizkaru izvēlei dažādās mājokļa telpās, tajā skaitā arī guļamistabā.

Četras kļūdas, kas tiek bieži pieļautas guļamistabas iekārtojumā
Foto: Shutterstock

Masīvi plaukti virs gultas. Tie ne tikai pārslogo interjeru, bet arī palielina risku satraumēties. Tā vietā manu uzglabāšanai labāk izvēlēties gaumīgus naktsskapīšus, kurus novietot pie gultas.

Gaismas slēdžu novietojums. Reizēm telpās ar gaismas slēdžu novietošanu sanāk nošaut greizi, kā rezultātā gaismas ieslēgšana vai izslēgšana ir neērta. Tā tas notiek arī pie guļamistabas iekārtojuma un gaismas ķermeņu iebūves. Reizēm guļamistabā vienīgais slēdzis ir pie durvīm, kā rezultātā jāmēro ceļš pāri visai istabai. Kā pareizi guļamistabā ierīkot apgaismojumu, lūko šajā rakstā, kur padomos dalās gaismas projektētāja.

Tags

Guļamistaba Interjera idejas
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form