10 varianti, kā interjerā izmantot vecus riteņus
Foto: Shutterstock

Nekas nav mūžīgs, un arī daudzām mantām reiz pienāk primārās lietošanas noriets. To iespējams attiecināt, piemēram, uz veciem logu rāmjiem un koka kāpnēm, taču, iespējams, laukos šķūnītī vai pie vecmammas atrodams arī kāds aizmirsts velosipēds, kuram iespējams noņemt riteņus un izmantot citām vajadzībām.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Saprotams, ja velosipēds vēl iet uz priekšu bez problēmām, nav nekāda nepieciešamība to izjaukt, tomēr, ja tas atstāts novārtā un netiek izmantots, ritenis var pārtapt gan praktiskās, gan interesantās dizaina lietās. Apkopojot fotoattēlus no "Houzz", piedāvājam iepazīties ar idejām, kā veco divriteņu apaļajiem elementiem piešķirt otro dzīvi.

  • Ne visu vajag izmest, jo, iespējams, to vēl var pārveidot. Dažadus interesantus stāstus par to, kā priekšmeti, piemēram, lampiņas un vecas riepas pēc nosacītā derīguma termiņa beigām pārtapušas noderīgās lietās, atradīsi šajā rakstā.

Apaļie riteņi, kuru konstrukcija tikusi atjaunota vai uzlabota, var tikt izmantoti gaismas spēlēm mājoklī. Tie var būt daļa no sienas vai griestu lampām, krāsu un daudzumu pieskaņojot konkrētajai dzīvesvietai.Tāpat senie riteņi var pārtapt fotorāmīti, attēlus piestiprinot ar lielākiem vai mazākiem knaģiem. Šāds variants īpaši labi izskatīsies industriāla stila mājokļos.


Taču fotogrāfijas var papildināt arī ar dažādām zīmītēm vai atgādinājumiem, kas nereti tiek piespraustas pie ledusskapja. Šādā veidā ritenis var pārtapt piezīmju sienā.


Vai kādreiz biji domājis, ka ritenis var būt arī sienas pulkstenis? Lūk, neparasts variants!


Tāpat riteņi var tik izmantoti kā galdu kājas. Tie var būt arī viens no galvenajiem elementiem, kas piešķir telpai stilu, piemēram, industriālo vai, kā šajā gadījumā, retro.


Rūme ir viena no lielākajām problēmām virtuvē - tieši tāpēc tiek meklēti dažādi risinājumi, kā ikdienā lietojamās pannas un katlus turēt pēc iespējas praktiskāk. Nereti tiek apsvērta iespēja šos traukus neturēt skapīšos, bet karināt pie griestiem. Šeit talkā var nākt ritenis, kas var pārtapt veiksmīgā pakaramajā.


Šajā mājoklī apaļie priekšmeti izmantoti kā daļa no margām. Ar tiem tiek piepildīts tukšais laukums, tāpēc var būt labi piemērots mājokļos, kur dzīvo bērni.


Taču dažādu izmēru riteņi var būt arī daļa no pārdomāta interjera, aizklājot kādu no vienveidīgajām mitekļa sienām vai arī kļūstot par īpašu akcentu.

Photo by Lumber Liquidators - Search dining room design ideas


Ja velosipēdu izjaukt negribas, bet tas tāpat vairs nav braucams, divriteņa priekšējais grozs var būt lieliski piemērota vieta, kur stādīt puķes. Vairāk lasi šeit. Tādā veidā dārzs iegūs jaunu, stilīgi elementu.

Tags

Iedvesma Interjera idejas
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form