Āderes zem mājas – kas tās ir un kā novērst to iedarbību?
Foto: Shutterstock

Atkal jau klāt ir kārtējais vakars un tu jau nojaut, ka nespēsi iemigt vai gulēsi saraustīti? Iespējams, ka tava gulta atrodas uz pazemes ūdens āderes, kas var traucēt ne tikai tavam miegam, bet arī veselībai. Par to, kas tā ir, kā noteikt, kur tā atrodas, un kā neitralizēt tās iedarbību, "Tava Māja" meklēja atbildes Denīzas Linnas grāmatā "Fen Šui dvēselei", kā arī pie rīkstnieka Alda Janševska.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Lai gan šobrīd daudziem ir savas nostādnes, tomēr pat vēsturiski ir liecības, kas apstiprina, ka pazemes ūdens jeb ūdens āderes spēj ietekmēt mūsu veselību un labsajūtu gan pozitīvā, gan negatīvā veidā. "Viens no pozitīvajiem efektiem ir, piemēram, tas, ka pazemes ūdens iedarbojas uz mums stimulējoši, it sevišķi tad, ja pavadām īsu laiku virs tās. Šādu iedarbību nosaka smalkie, stimulējošo elektromagnētiskie lauki, kurus rada pazemes ūdens. Pastāv pat uzskats, ka šīs aktivizējošās iedarbības dēļ daudzas svētvietas pasaulē atrodas virs pazemes ūdens," raksta Linna.

Kā strādā pazemes ūdens

Linna rasta, ka pazemes ūdens rada statisku elektrisko lauku, kas veidojas berzes rezultātā -straumēm plūstot pāri pazemes klintīm un caur iežu slāņiem. Elektromagnētiskais starojums nonāk zemes virspusē un ietekmē dzīvās būtnes. Šī ietekme kļūst spēcīgāka divu pazemes straumju krustpunktos. Tas notiek pat tad, kad šīs straumes atrodas viena zem otras un to ūdeņi nesajaucas. Daudzi zinātnieki domā, ka senie cilvēki šajās vietās novietoja iežu gabalus vai stāvakmeņus, lai tie pastiprinātu pazemes ūdens radīto enerģiju.

Elektroinženieris un rīkstnieks no Velsas Bils Lūiss ir izvirzījis domu, ka senie cilvēki intuitīvi sajuta spēcīgo zemes enerģiju vietās, kur krustojās pazemes ūdensceļi, un atzīmēja tās ar akmeņiem. Bils arī uzskata, ka elektromagnētiskais lauks, ko veido pazemes ūdeņi, izplūst caur akmeņiem spirāliskā veidā. Viņš norāda, ka elektromagnētiskais starojums mainās atkarībā no Saules, Mēness, pola un planētu ietekmes.

Tags

Būvniecība Lasāmgabali
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form