Jauns interjers – tas ir viegli
Foto: PantherMedia/Scanpix

Lai uzlabotu garastāvokli, dažreiz pietiek nomainīt savā mājā interjeru. Runa nav par mēnešiem ilgu remontu ar pārplānojumu – izmainīt savu dzīvokli līdz nepazīšanai var burtiski dažās stundās.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Aizkari

Tie paredzēti, lai pasargātu istabu no saules un trokšņiem, aizkari kopumā ir galvenais dekoratīvais elements. Pats vienkāršākais, ko var izdarīt - izrotāt jau esošos aizkarus. Lai to izdarītu, piemēram, pie aizkariem piestipriniet no auduma pagatavotus dekoratīvus ziedus, piešujiet pērlītes vai papildiniet aizkarus ar moderniem turētājiem. Kā dekoratīvie turētāji var būt skaisti nošūta mala, atlasa lentīte var pat būt zīda lakatiņš vai jums jau apnikušās krellītes.

Pavisam nopietns solis - nomainīt aizkarus. Izvēlaties krāsu pēc sava noskaņojuma: iederīgs tonis aizkariem, interjeru padarīs mierīgu un harmonisku, koši, ar kontrastu pieliks enerģiju un optimismu. Ja jums gribās vieglus un caurspīdīgus, tad smago aizkarus var nomainīt uz daudz vieglākiem aizkariem, vai vispār iztikt bez.

Pārklāji un spilveni

Ar pārklājiem, plediem un pat vienkārši ar auduma atgriezumiem var ļoti viegli atjaunot savu veco dīvānu, atpūtas krēslu un krēslus. Ar dīvānu un atpūtas krēslu viss ir saprotams, pārklāji tiek uzlikti virsū, uzreiz piedot interjerā tādu svaigumu. Ja vecie krēsli neierakstās istabā pēc stila un krāsas, viņus arī var izmainīt.

Paņemiet audumu pēc krāsas un izgrieziet kvadrātu, kvadrāta garumam jābūt vienādā garumā ar krēslu, pareizinātu ar divi. Uzlieciet audumu uz krēsla, un visas ieloces aizmugurē saņemiet un saspraudiet ar lielu skaitu saspraudi vai dekoratīvu puķi, piemēram, tādu, kādu jūs pielikāt aizkariem. Krēsls pārvēršas par īstu mākslas darbu.

Spilveni, kas izmētāti pa dīvānu, krēsli, paklājs palīdzēs savienot pamata akcentus vienā kompozīcijā. Viņiem nav jābūt vienādiem. Improvizējiet.

Ziedi, vāzes, nieciņi.

Ja saliksiet visus istabas augus un izveidosiet kompozīciju, noliekot tos vienā istabas zonā, jums izveidosies zaļais stūrītis, gandrīz ziemas dārzs. Blakus var nolikt atpūtas krēslu un žurnālgaldiņu - vienkārši burvīga vieta relaksācijai. Galvenais parūpējaties par to, lai augi justos komfortabli, lai viņiem pietiktu gaismas, ja nepieciešams var uzstādīt papildu apgaismojumu. Puķes pārāk bieži nevajadzētu pārlikt no vienas vietas uz otru.

Pārliekot vāzes, figūriņas un citus nieciņus, noņemot vecās fotogrāfijas un gleznas no sienām un nomainot tās ar jaunām, jūs arī varat stipri izmainīt istabas interjeru.

Gaisma

Ar gaismas variantiem jūs varat ne tikai mainīt istabas vidi, piedod tai arī komfortu un svētku sajūtu, veidot istabā dažādas gaismas zonas.

Stāvlampa, kas nolikta blakus atpūtas krēslam un žurnālgaldiņam, šo stūrīti padara īpaši mājīgu un patīkamu atpūtai un lasīšanai. Neliela galda lampiņa, kas nolikta uz žurnālgaldiņa blakus dīvānam, dos jums mājīgu atmosfēru pasēdēšanai, tējas dzeršanai un sarunām. Lielā lustra ar daudziem kupoliem apgaismos visu istabu, savienos visas zonas un radīs svētku sajūtu.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form