Ko darīt, ja skats aiz mājokļa loga nejūsmina?
Foto: interjera salona RIPO publicitātes foto

Ne visiem skats pa logu paveras uz jūru, gleznainu ezeru vai paradīzes dārzu ar fantastiskiem ziediem un putniem.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Tipiska pilsētas ainava aiz loga - iela ar dzīvu satiksmi un daudzstāvu ēkas, kas ne vienmēr var lepoties ar augstu arhitektonisko vērtību. Daudzi psihologi ir pārliecināti, ka tas, ko mēs ikdienā redzam pa logu, vistiešākajā mērā ietekmē mūsu dzīves kvalitāti. Piedāvājam sešus risinājumus, ko darīt, ja ainava aiz loga nebūt neiepriecina.

Glābējplauktiņi

Loga ailē iestiprināti plauktiņi ne tikai maskēs neglīto skatu aiz loga, bet arī ļaus praktiski izmantot šo telpas daļu.

Praktiskāki būs izņemami plaukti, kas ļaus netraucēti mazgāt logus. Interesantas gaismas spēles istabā radīs uz plaukta izkārtoti krāsaini, caurspīdīgi stikla trauki - vāzes un glāzes. Uz plauktiem var kārtot arī telpaugus. Jārēķinās gan, ka istaba vairs nebūs tik gaiša.

Aizkari

Nomainiet klasiskos aizkarus pret ko oriģinālu, piemēram, pērlīšu vai mākslīgo kristāliņu virtenēm. Šāda veida loga rota var izskatīties dažādi - gan grezni un dārgi, gan koši, gan bērnišķīgi naivi. Viss atkarīgs no dekoratīvo elementu daudzuma, izmēra un dizaina.

Loga apģērbšanai var izvērēties romiešu žalūzijas ar krāšņu ainavas apdruku. Šobrīd ir ārkārtīgi daudz firmu un šuvēju, kas izgatavos aizkarus jebkurai gaumei. Dizaina variantiem nav robežu - var izvēlēties abstraktus zīmējumus vai rakstus, uz auduma var uzdrukāt mīļāko fotogrāfiju no atvaļinājuma.

Tā vietā, lai vērotu nomācošo skatu aiz loga, izvēlieties aizkariem vai žalūzijām jebkuru sirdij tuvu attēlu un baudiet to.

Palīdzēs zaļumi

Apzaļumojiet palodzi. Ja apnikusi ierastā ainava aiz loga, bet neesat gatavi globālām pārmaiņām, tātad pienācis laiks apstaigāt tuvākos ziedu veikalus.

Ziedoša oāze uz palodzes ir laba alternatīva biezajiem aizkariem - zaļojošie augi maskēs garlaicīgo skatu aiz loga.

Viss ģeniālais ir vienkāršs

Apdrukātas dekoratīvās uzlīmes! Attēls - jebkurš! No Eifeļa torņa un Elizejas laukiem līdz hamburgeriem.

Šādas dekorācijas galvenā priekšrocība ir - vienkāršā uzstādīšana. Līdzko "skats uz loga" apnicis, to var nomainīt ar jebkuru citu.

Domugraudi uz stikla

Stikla rūtis var izrotāt ar dažādiem uzrakstiem - aforismiem, dziļām domām, derīgiem padomiem vai klasiķu citātiem. Raugoties uz logu, jūs domāsiet nevis par skatu aiz tā, bet par uzrakstīto vārdu nozīmi. Rakstīšanai var izmantot stiklam paredzētās krāsas, arī guašu vai bērniem domātās "pirkstiņkrāsas". Rakstīt var arī ar lūpukrāsu vai zobupastu!

Sen aizmirstās vitrāžas

Pasūtiet vitrāžu! Kā dekora elements tās ir nepelnīti aizmirstas. Košās "gleznas" no krāsainajiem stikliņiem laika gaitā ir kļuvušas par sava veida anahronismu, tomēr par laimi, pēdējā laikā tās mazpamazām atkal ienāk modē.

Tags

Aizkari Pvc logi
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form