Austrumnieciska interjera pamatā ir īsta miera un harmonijas poēzija. Kā radīt klusu, mājīgu miera oāzi, kurā aizmirst nepielūdzamo laika skrējienu?

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Eiropas mode, tostarp arī interjera dizains, ir nemitīgā kustībā un attīstībā, pielāgojoties vēsturiskiem notikumiem un kultūras izpratnes maiņai. Tikmēr Austrumi nemainās, laika ritējums tam skrien garām, neieviešot vizuālas korekcijas. Austrumi ir stils jau pats par sevi, sevī iemiesojot eiropieša sapni par atpūtu, klusumu, skaistumu un bezrūpīgu mieru. Tieši šī iemesla dēļ arī tagad, laikā, kad dizainā valda high-tech un minimālisms, sapnis par austrumu - ķīniešu, arābu, indiešu, japāņu - pasakām nezaudē savu aktualitāti.

Nav jākļūst par orientālistu, lai iekārtotu mājokli austrumu stilā. Tomēr der atcerēties, ka Austrumu kultūrās lietas ir kas vairāk nekā tikai priekšmeti, to nozīmes ir dziļākas, fantāzijas - košākas un bagātīgākas... Bet varbūt mums tikai tā šķiet?

Tags

Interjera idejas
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form