Neizmantots kakts viesistabā – kā praktiski un omulīgi iekārtot brīvo zonu
Foto: Kari Shea / cc

Nav jau gluži tā, ka jāpiepilda visa telpa ar lietām, tomēr, ja kāda zona paliek tukšāka, rodas gluži vai nepilnīga noskaņa, tāpēc, ja gadījumā nav ideju, kā varētu izmantot lielāku vai mazāku kaktu viesistabā, te būs daži oriģināli piedāvājumi.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Neatkarīgi no tā, cik liela ir pati telpa, to aizpildot ar mēbelēm, var arī gadīties tā, ka kāds stūris tomēr palicis neizmantots un tas rada tukšuma sajūtu. Aplūkojot dažādu stilu interjerus, atradām dažas oriģinālas, praktiskas un gaumīgas idejas viesistabu kaktu aizpildīšanai.

Ļoti aktuāli viesistabās tagad novietot ērtus atpūtas krēslus ar pūkainiem plediem, spilveniem un siltu paklāju uz grīdas – šādi iekārtots stūrītis būs pati omulība, lai tur palasītu kādu grāmatu, vienkārši atpūstos vai malkotu siltu tēju. Šāda stūrīša izveidē jāņem vērā, lai būtu pietiekams apgaismojums.

Arī minimālisma stilā pat ļoti iederētos šada koncepcija.

Līdzās krēslam var nolikt arī pavisam nelielu galdiņu vai tabureti, uz kuras novietot sveces, literatūru vai krūzi.

A post shared by Vibeke (@enkontrast) on Feb 8, 2018 at 11:54am PST

Viesistabā noteikti jābūt kādam zaļam augam, un brīvais, neizmantotais istabas stūris ir kā radīts dažāda izmēra augu kolekcionēšanai.

Glīši izskatīties, ja augus izvietosi dažādos augstumos, tādējādi aizņemot pilnīgāk brīvo laukumu un pārlieku nesaraibinot skatu.

Ja negribas aizņemt sienas laukumu, bet vietas ir gana daudz, var apsvērt domu par iekārtu atpūtas krēslu griestos. Tā noteikti mājiniekiem kļūs par pieprasītāko atpūtas vietu.

A post shared by @rodzinnyzakatek on Nov 26, 2017 at 6:03am PST

Ja stūris ir pavisam neliels, spraugā starp sienu un dīvānu var ielikt kādus augus, bet pie sienas iekārt bildes, tādā veidā padarot interjeru interesantāku.

A post shared by Vibeke (@enkontrast) on Mar 27, 2017 at 10:22am PDT

Kā jau mēs visi labi zinām, virsmu, kur nolikt kādas mantas, nekad nevar būt par daudz, tāpēc istabas stūrī var piestiprināt arī kādu plauktu, un kopskats uz šo sienu uzreiz būs pievilcīgāks.

Pavisam mazos stūros labi izskatīsies gari plaukti kā statīvi, kas neaizņems daudz vietas, turklāt nevajadzēs sienās urbt caurumus.

A post shared by Chelle (@chellefitton) on Sep 12, 2017 at 2:46pm PDT

Var izveidot arī nelielu lasītavu šādā interjera zonā – ar mīkstu paklāju, nelielu kumodi, statīvu literatūrai un citiem elementiem, līdzīgi kā šajā piemērā.

A post shared by Adrian Bogdan (@dsgncorner) on Nov 30, 2017 at 2:05pm PST

Atceries, ka arī kāda plauktu sistēma var būt itin piemērota istabas stūrim.

Ja nu tomēr gribas iztikt ar ne tik lieliem ieguldījumiem, var vienkārši salikt dažāda izmēra bildes rāmjos un atstutēt pret sienu.

A post shared by 12rooms (@12rooms) on Mar 12, 2018 at 4:01am PDT

Stūrī starp dīvānu un sienu ideāli iederēsies kāda stāvlampa, bet, lai mazinātu tukšuma sajūtu, noliec arī kādu nelielu galdiņu dekoriem.

A post shared by Printler.com (@printler) on Mar 11, 2018 at 12:05am PST

Ja neizmantotais stūris ir pie dīvāna, tur ir kā radīta vieta literatūras glabāšanai.

A post shared by Sarah (@sezhodson) on Mar 10, 2018 at 10:54am PST

Tags

Interjera idejas Mājokļa iekārtošana Mēbeles
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form