Ragaviņas kā rotājums interjerā: idejas ziemīgai noskaņai
Foto: Shutterstock

Bērniem jau nu gan nav lielāka prieka par iesēšanos ragaviņās un laišanos lejā pa kalnu. Bet, ja katru dienu ragavas nesanāk izmantot patiesajam nolūkam, noderīgi būs šie piedāvājumi, kā tās svētku gaidīšanas laikā mājoklī likt goda vietā. Galu galā, arī šis ir viens no svētku atribūtiem, tad kāpēc to slēpt?

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Vienalga, vai ziema ir sniegota, vai ne tik ļoti, ragaviņas var pielikt pie parādes durvīm uz lievenīša. Apsienot lenti un piestiprinot kādu zaļumu dekoru, iegūsi glītu noformējumu.

Ja gribas kādu interesantu dekoru interjerā, iztiekot bez lielās egles, izmanto ragaviņas, kas noteikti radīs vajadzīgo svētku sajūtu. Un ja vēl izrotāsi, tad pavisam skaisti!

Var pat izveidot izrotātu stūrīti ar ragavām, bluķīti, rūķiem un citiem atribūtiem. Tas var būt balkons, terase vai pat istabas neizmantotais stūris, kur kaut ko līdzīgu atdarināt.

A post shared by Alexis Grace (@shopalexisgrace) on Dec 10, 2017 at 9:57am PST

Ieliktas kādā glītā kastē, apsietas ar lenti, dekorētas ar zaļumiem un eglītes bumbām, ragavas izskatīsies kā galvenais svētku elements.

Ja ir gana liels galds, varbūt var aizņemties šo ideju, liekot ragaviņas uz tā?

A post shared by Amy (@afarrell27) on Dec 9, 2017 at 10:19am PST

Ļoti neparasts ragaviņu izmantojums, taču nevar nepiekrist tam, ka šāds noformējums ir oriģināls.

Tikpat labi ragaviņas var kalpot par vietu, kur pasniegt dāvanas vai arī vienkārši nolikt svētku dekorus, piemēram, gaismiņu virtenes grozos vai kādus gaismas objektus.

Aptinot ragaviņām gaismiņu virteni, iegūsi ne vien skaistu kompozīciju, bet arī glītu gaismas ķermeni – iekštelpās vai pat uz lieveņa.

Arī pie kamīna tām var būt piemērota vieta.

Taču šī ideja pārspēj visas – ragavas piestiprinātas pie sienas, tās lieliski kalpo par plauktu!

A post shared by Lianna Brown (@a_rustic_mess) on Nov 27, 2017 at 7:41pm PST

Beigu beigās, ja nav plānota svētku eglīte, dāvanas var pasniegt uz ragaviņām, un svētku sajūta nebūs tāpēc pazudusi.

Tags

Ziemassvētku rotājumi
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form