Uzņemot mājās ciemiņus: kam viesi pievērš vislielāko uzmanību un ko nemaz neievēro
Foto: Shutterstock

Pēc garas dienas darbā domas par mājvietas uzkopšanu nebūt nav galvā, tāpēc mantas reizēm tiek atstātas, kur pagadās, un spodrības diena atlikta no reizes uz reizi. Taču – ko darīt, kad pienākusi dzimšanas diena vai viesi negaidīti pieteikušies ciemos? Tad rokas aši steidz pēc lupatas, spodrināti tiek visi stūri, tomēr bieži vien tas ir lieki – turpmākajās rindās skaidrosim, kam cilvēki vispirms pievērš uzmanību un kas viņus lielākoties nemaz neuztrauc.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Mājām logi un durvis, dzīvokļiem – durvju zvans un rokturis

Dodoties ciemos pie kāda uz privātmāju, pirmais, kur acis pieķeras, ir fasāde, logi un durvis. Šie konstrukcijas elementi dod priekšstatu par saimnieka stila izjūtu un gaumi. Īpaša nozīme ir ārdurvju krāsai – par dažādiem miksēšanas un saskaņošanas priekšnotiekumiem lasi šeit.

Turpretī dzīvokļu īpašniekiem vēlams piedomāt pie zvaniem un rokturiem. Neatkarīgi no tā, kāds zvana signāls tiktu izvēlēts (elektroniskais zvans vai klauvēklis), tam ir jābūt viegli sasniedzamā vietā, lai to aizsniegtu ne tikai pieaugušie, bet arī bērni, kuri apzinīgā vecumā dodas ārā bez pieaugušo uzraudzības. Arī rokturim cilvēki vērsīs uzmanību, tāpēc vēlams pārliecināties, lai tas, verot durvis, nepaliktu ciemiņam rokā.

Tags

Ciemos Interjera idejas Mājas tīrīšana Uzkopšana
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form