Vecas koka durvis kā stilīgs interjera papildinājums
Foto: Shutterstock

Fakts, ka mājās kaut kur glabājas vecas koka durvis, nebūt nenozīmē, ka tās jānoliek tālākajā stūrī. Pat pavisam novecojušas durvis var kalpot par stilīgu un oriģinālu akcentu interjerā – lūk, arī daži spilgti piemēri!

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Lūk, ideja tiem, kam ir ne tikai vienas, bet pat vairākas durvis bez pielietojuma! Izmanto tās dekoratīvam noformējumam aiz dīvāna pat tad, ja krāsa vietām nolobījusies un pabalējusi, jo senatnīgajam izskatam ir pievienotā vērtība.

Šobrīd ļoti aktuālo tendenci – gultu ar pagarinātu galvgali, var izveidot katrs pats no vecām durvīm, kas pieskaņotas interjeram. Šajā gadījumā izmantotas divas durvis, lai sienas daļa būtu noklāta visā gultas platumā.

Old doors.. New look ❤️ 📷 @100kvadratmeter #upcycle #olddoors #headboards #bedrooms #bedroomswag #homedecor #interiordecor #whatsabouttown #bloggers

A photo posted by @whatsabouttown_home on Feb 11, 2016 at 10:29am PST

Ja ne kā galvgalis, tad durvis var kalpot kā oriģināls papildinājums neitrālajām sienām, padarot fonu interesantāku.

Vecajām koka durvīm fantastisks pielietojums ir galda formātā – lai virsma būtu līdzena, pa virsu var uzklāt stikla loksni vai kādu citu pamatu.

Doing my studies at home. The assistant of mine is trying to sit on every paper I lift on the table. The table is made of an old broken church door from the 1800's. It was fixed and covered with a hardened class. A blessed table? The heart of our home, at least. #oldcat #study #thesis #doortable #woodentable #vintagefurniture #churchdoor

A photo posted by Ljosbudir (@ljosbudir) on Feb 8, 2016 at 7:53am PST

Kaut tikai pārkrāsotas, šādas durvis itin labi iederēsies galda vietā.

Arī ne tik vecas durvis var labi izskatīties interjerā kā aksesuārs.

After! #interiordesign #hgtv #repurposing #olddoors #interiordecorating

A photo posted by Ashley Clowers (@clowers1024) on Feb 29, 2016 at 12:59pm PST

Pavisam antīkas koka durvis, piemēram, no lauku mājas, var izmantot bīdāmās sienas izveidei vai arī pārveidot pašas durvis par bīdāmām, tādā veidā ietaupot vietu telpā.

No vecajām koka durvīm var izveidot arī elegantu kafijas galdiņu. Šāds dizains noteikti izcelsies ar savu oriģinalitāti.

I found this old door at a salvage ship for $50.00 and made a coffee table out of it. The hardware was original to the door. (Castor wheels are underneath) #homedecor #diy #craftsman #rustic #vintage #antique #shabbychic #coffeetable #wicker #livingroom #shanty #olddoor #doorideas #furniture #table #wood #repurposed #woodjunky #woodcreation

A photo posted by anthonydiaz (@anthonydiaz84) on Oct 31, 2014 at 5:33pm PDT

Tags

Durvis Interjera idejas
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form