Ērti un skaisti krēsli sēdošajām darba stundām
Foto: Shutterstock

Ne vienmēr pie darba galda jābūt melnajiem un ne tiem gaumīgākajiem biroja krēsliem, kas īsti nepiestāv interjeram un noskaņai. Ir vērts iedvesmoties no veiksmīgiem piemēriem, kuros izmantotas ne tās ierastākās krēslu variācijas, kas joprojām nebeidz pildīt galveno funkciju – ērtu sēdēšanu.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Lai vai kāda dizaina krēsls tiktu izvēlēts, pats svarīgākais priekšnoteikums, kas jāņem vērā, ir ērtība. To ietver ne tikai izvēlētais krēsla materiāls, bet arī augstums, kam jābūt standarta ietvaros – 42 līdz 45 centimetri. Ja krēsls būs zemāks vai augstāks, tad pie standarta izmēra galda (75 centimetru augstums) sēdēšana nebūs ērta. Vislabāk izvēlēties regulējumu krēslu, tādā gadījumā to varēs pielāgot dažādām situācijām.

Ja ir iespēja pašam iekārtot savu darba vidi birojā vai mājās, krēsla izvēlei vajadzētu pievērst īpašu uzmanību ne tikai tāpēc, ka tajā jāpavada daudz stundas, bet arī tādēļ, ka tā ir viena no interjera sastāvdaļām. Darba krēsli pieejami ļoti dažādos izpildījumos, tāpēc nav šaubu, ka katrs var atrast savai gaumei piemērotāko.

Jebkurš mīkstais krēsls būs neaizstājami ērtāks un pateicīgāks ilgajām darba stundām, tāpēc arī šāds elegants ādas krēsls attaisnos visas cerības.

Tie, kas kaut reizi iesēdušies lielajos, mīkstajos krēslos ar atzveltnēm, atzīs, ka nav iedomājama vēl ērtāka sēdēšana. Lielais izmērs un mīkstais polsterējums šķiet nedaudz līdzīgs masāžas krēslam, tāpēc garajās darba stundās par neērtu sēdēšanu nevarēs sūdzēties. Turklāt arī šādi krēsli pieejami dažādās krāsās.

Ja interjers veidots vintāžas stilā, tad tam noteikti piestāvēs koka krēsli, taču, lai sēdēšana tajos būtu ērtāka, var izlikt mīkstos paliktņus vai mazākus spilvenus.

Plašajā piedāvājumā var atrast arī modernus koka krēslus, kas ērtības ziņā noteikti neatpaliek, jo ne vienmēr mīkstums ir galvenais priekšnoteikums, bet gan pareizs atzveltnes, sēžamdaļas un roku atzveltņu novietojums.

Ērtu sēdēšanu var nodrošināt arī kāds mīkstais atpūtas krēsls, kas parasti tiek izmantots novietošanai ne pie galda, taču pēdējā laikā arvien biežāk priekšroka tiek dota tieši šāda tipa krēsliem. Tajos ir ērti sēdēt kaut visu dienu, turklāt tas ir daudz izskatīgāks par ierastajiem biroja krēsliem.

Viens no darba krēslu priekšnoteikumiem, kam jāpievērš uzmanība, ir rokas atzveltnes. Tām jābūt mīkstām, lai netiktu nospiestas rokas, un vēlams ne no auduma, citādi ar laiku tās kļūs netīras un grūti nomazgājamas.

Darbu pie galda patiesi var apvienot ar atpūtu, ja ir pieejams šāds krēsls, kas pilda visas nepieciešamās funkcijas un pie viena kalpo kā atpūtas krēsls reizēs, kad netiek strādāts, bet gan lasīta kāda lasāmviela.

Tags

Krēsls Mēbeles
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form