Visa iedzīve mazā dzīvoklī: idejas, kur glabāt mantas
Foto: Shutterstock

Mazi dzīvokļi ir ļoti mājīgi un omulīgi, turklāt – nav jāveltī liels laiks, lai to uzkoptu, bet tiem ir arī savi mīnusi, piemēram, visai iedzīvei nav vietas. Iedvesmojoties no portāla "Furnish Home", piedāvājam dažādas idejas, kur mazā dzīvoklī glabāt savas mantas.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Ja nav vēlme iegādāties skapi vai drēbes glabāt kastēs, tad var apsvērt ideju par atvērtā tipa skapi. Tiesa, šādos gadījumos gan jārēķinās ar to, ka drēbes pievilksies ar smakām, kas ir mājoklī. Turklāt – uz tām ātrāk nosēdīsies putekļi.

Piekritīsiet – šādi skapji izskatās ļoti skaisti, protams, ja vien tie allaž ir perfekti sakārtoti. Atceries arī to, ka skapja saturs būs visiem kā uz delnas

Tāpat īsta klasika mantu glabāšanā ir grozi, kastes un maisi. Tos varēs paslēpt zem gultas vai novietot zem galdiem. "Tava Māja" nesen viesojās pie zīmola "Piparmētra" dibinātājas Rebekas Liepiņas, kura dzīvoja 31 kvadrātmetru mazajā dzīvoklī. Arī viņa mantu glabāšanai izmantoja kastes, kuras bija salikusi uz skapjiem un zem galda.

View this post on Instagram

A post shared by Moi Inspo (@moi_inspo) on Mar 22, 2019 at 12:58am PDT

Ja vēlies telpā ietaupīt vietu, tad mantas vari novietot zem gultas vai dīvāna. Ideāli, ja gulta vai dīvāns ir virs paaugstinājuma, jo tad tajā var iebūvēt izvelkamas atvilktnes.

View this post on Instagram

A post shared by Best Interior & Home Design (@homeasy.design) on Feb 10, 2019 at 9:50am PST

Pufs un mantu glabātuve – divi vienā. Šāds risinājums ir diezgan viltīgs gājiens, jo arī viesiem pat prātā neienāks, ka pufs sevī slēpj mantas. Kā redzams attēlā zemāk, pufā ir speciālas kabatiņas, kur novietot apavus. Šādi var izdarīt arī ar citām lietām, piemēram, grāmatām.

Arī vannas apakša var kļūt par mazo noliktavu dažādām mantām. Šajā rakstā varēsi atrast tieši ieteikumus, lai efektīvi vannasistabā uzglabātu lietas.

Lietderīgi var izmantot arī stūrus telpā. Tos var pārveidot arī par apavu plauktiņiem.

Savukārt pie skapju sāniem var piestiprināt grāmatu plauktu turētājus. Īpaši labi tas iederēsies virtuvē, kur vienmēr pa rokas ķērienam varēs paņemt pavārgrāmatas.

Vēl dažas idejas mantu glabāšanai vari smelties šajā rakstā, kur aplūkoti "slēptie plaukti" un dažādi citi radoši risinājumi, lai visu iedzīvi kompakti varētu satilpināt mazā dzīvoklī.

Tags

Interjera idejas Interjera minimums
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form