Kompakti un kārtīgi: 13 idejas mantu glabāšanai vannasistabā
Foto: Shutterstock

Vannasistabā ir pilns ar dažādām lietām – sākot no mazgāšanas līdzekļiem līdz pat kosmētikas piederumiem, kas reizēm rada nelielu haosu, jo mantu glabāšanai nav atvēlēts pietiekami liels skapis, plaukts vai arī grozs. Iedvesmojoties no portāla "Houzz", aplūkojam 13 idejas mantu glabāšanai vannasistabā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Īpaši noderīgi šie padomi būs tiem, kuri vēl tikai domā par vannasistabas iekārtojumu, atbilstošāko skapīšu izvēli un to novietojumu telpā.

Atvērtā tipa plaukti telpai piešķirs īstu dizaina akcentu. Plauktos var novietot dvieļus, kas saritināti skaistā kaudzē, novietot smaržkociņus, sveci vai arī ielikt tajos groziņus. "Tava Māja" gan no pieredzes var teikt, ka ir kārtīgi jāizvērtē atvērto plauktu izvēle vannasistabā, jo putekļi ir kā uz delnas.


Skapis ar durtiņām - klasika vannasistabā. Tiek maksimāli izmantota vieta arī zem pašas izlietnes. Ērtību labad ir arī viegli izvelkami plaukti, kā rezultātā nevajadzēs stiepties līdz pat skapja tālākajam stūrim. Lietas var arī salikt groziņos, lai atvieglotu kārtību plauktos.

Skapis ar neparastu atvilktni, kas ir lielisks risinājums cauruļu paslēpšanai, kā arī piemērs tam, ka var efektīvi izmantot arī šķietami "norakstāmu" skapja daļu.

Atvilktne, kas augstuma ziņā ir maza. Šādā atvilktnē var salikt meikapa produktus, piemēram, lūpu krāsas, acu zīmuli, sejas tīrīšanas līdzekli vai ko citu - zobubirstes.

Dubultā atvilktne. Ne visas lietas vai produkti var "salīst" standarta plauktos. Lūk, labs risinājums!


Vertikāli izvelkama atvilktne. Princips gluži kā virtuves skapīšiem, kuros var salikt mazas garšvielu burciņas, bet šajā gadījumā - mazus traukus vai produktus.


Atvilktne, kuru parasti "atsitam" ar kājām. Vēl viens piemērs tam, ka vannasistabā ir ļoti daudz vietu, kur uzglabāt mantas.

Lūk, vēl viens risinājums mantu glabāšanai! Protams, šeit varēs glabāt vien mazas lietas, piemēram, zobu birsti, nagu šķērītes vai zobu diegu.


Atvilktne ar iebūvētiem nodalījumiem dažādu priekšmetu glabāšanai. Viss allaž būs kārtīgs un pa rokas tvērienam!


Atvilktne ar izņemamiem nodalījumiem, kurus var pārkārtot pēc sirds patikas. Kā uzsver portāls, šādi mantas pazaudēsi krietni retāk.


Mantu glabāšana vertikāli. Neierasti, vai ne? Tomēr arī šis ir viens no veidiem, kas krietni atvieglos mantu glabāšanu.


Speciālas atvilktnes, kas paredzētas matu veidošanas līdzekļiem, fēniem, gofrētājiem un ne tikai. "Houzz" arī rosina izveidot tādas atvilktnes, kurās jau ir iebūvētas rozetes. Atliks vien izņemt laukā fēnu, ieslēgt un žāvēt matus.


Attēlā zemāk var aplūkot arī atvilktni, kura vannasistabas lietotājam būs ļoti ērta.


Stiklīgi trauki un paliktņi. Skaistās smaržu pudelītes var vannasistabā novietot uz paliktņiem. Tās izskatīsies ļoti gaumīgi, eleganti, kā arī būs vienmēr pa tvērienam.

Tags

Interjera idejas Vannasistaba
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form