Modernas virtuves panākumu atslēga – mēbeles bez rokturiem
Foto: Shutterstock

Kad šķiet, ka teju viss jau redzēts un neko jaunu dizaineriem vairs neizdomāt, radušās mēbeles bez rokturiem. Tas gan nenozīmē, ka skapji kalpo vien kā dekori, plaukti un durtiņas ir veramas, tikai pavisam citādi – ar piespiešanu vai aizķeršanu aiz sliedītes, nevis vilkšanu aiz roktura. Smelies iedvesmu šādai izvēlei no portāla Houzz.com apkopojuma.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Mēbeles bez rokturiem interjerā rada ļoti radošu un saskaņotu noskaņu, tāpēc šāda izvēle patiks tiem, kas labprāt visu saskaņo līdz pēdējai niansei.

White matt kitchens

Lai arī šajā gadījumā telpa pati par sevi ir liela, neparastās mēbeles padara to vizuāli vēl plašāku.

Amersham Kitchen

Lūk, arī piemērs ar interesantajām mēbelēm pavisam nelielā telpā! Telpa no tā noteikti tikai iegūst – plašums, nepiesātinātība ar sīkumiem un elegance, to visu rada mēbeles bez tik ierastajiem rokturiem.

Marylebone Apartment - London

Šādi izskatās mēbele tuvplānā. Nelielā un nemanāmā sliede ļauj durtiņas ērti atvērt, un spicie rokturi, uz kuriem mēdzam uzdurties, nemaz vairs nešķiet labākā izvēle, it īpaši, ja mājās ir mazi bērni.

Sleek Handleless J-Profile Kitchen

Ļoti gaumīgi izskatās arī no dabīga koka meistarotas virtuves mēbeles, kurām patiesībā būtu pat grūti piemeklēt piemērotus rokturus.

Industrial Chic

Solis uz priekšu mēbelēm bez rokturiem – sistēma, kas ļauj durtiņas savilkt uz augšu mazākos posmos. Šādi paceltas, tās gan dekoratīvi papildina interjera noskaņu, gan arī ikdienā ļauj ērti atvērt un aizvērt plauktus.

Storage Solutions & interiors

Šādu risinājumu var izvēlēties tikai vietām, ne uzreiz visai iekārtai, piemēram, virtuves augšējie skapīši ir bez rokturiem, bet apakšā daži ar tiem.

London Residence

Par mēbelēm bez rokturiem var teikt – stilīgs minimālisms, kas patiks pedantiskiem cilvēkiem.

Highgate Kitchen

Tags

Virtuves mēbeles
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form