2020. gada pērles. Māju pārvērtības un stāsti, kas neatstāja vienaldzīgus
Foto: Laura Puncule

Lai gan varētu šķist, ka māju interjera, atjaunošanas un iekārtošanas stāstos nekas vairs nespēj pārsteigt, katrs nākamais gads šo pieņēmumu nenoliedzami apgāž. Atskatoties uz pēdējo 12 mēnešu stāstiem, varam turpināt priecāties par radošiem un uzņēmīgiem cilvēkiem, kas šķietami vienkāršām būvēm un dzīvokļiem ar savu vīziju piešķir īpašu unikalitāti. Lūk, daži no tiem!

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Šoreiz esam apkopojuši stāstus, kurus "Tava Māja" lasītāji uzskatījuši par gana interesantiem, lai tiem veltītu savu brīvo laiku. Protams, pārsteiguma pilnos stāstus papildina arī iespaidīgs fotogrāfiju klāsts, dodot iespēju redzamos risinājumus un interjera idejas aizņemties arī savai dzīves telpai. Cieņā bijušas kā sabiedrībā atpazīstamu cilvēku mājas, tā arī "pirms un pēc" stāsti, kas ļauj aptvert, ka no nolemtībā pamestām vietām iespējams radīt omulības pilnas mājvietas.


Ja ļausies, vedīsim tevi ceļojumā gan uz galvaspilsētas centra mājokļiem, gan arī piepilsētu un mazpilsētu pērlēm, gan uz villu Mežaparkā, gan arī sapņu namiņu meža ielokā. Tāpat ielūkosimies kaimiņvalstu stāstos, kas visvairāk uzrunājuši vietējos lasītājus, kā arī aizbrauksim līdz Norvēģijai, kur koka mājiņas jau pirmajā acumirklī vilina tajās apmesties.

Tags

Brīvdienu māja Interjera idejas
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form