Foto: Sapņu konteinermāja Lielvircavā, kas izveidota divās dienās
Foto: Matīss Kellerts

Ir dzirdēts par dažādām mājām, piemēram, kokos vai meža ielokā, taču šis ir kaut kas neparasts – Lielvircavā, Jelgavas novadā, iekārtota dzīvošanai pilnībā atbilstoša māja, kuras karkass ir konteiners. Skaties, iedvesmojies un priecājies!

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Šis ir stāsts par ģimeni, kuras dzīve vienā mirklī sagriezās kājām gaisā. Pagājušā gada novembrī viņiem nodega māja, taču šobrīd, saņemot palīdzīgu roku, viņi nonākuši un iekārtojušies jaunā miteklī, kas izveidots parastā konteinerā. Palīdzīgo roku sniedza biedrība "Tuvu", kuras vadītāja Lāsma Cimermane šo raksturo kā daudzu cilvēku kopdarbu.

"Šis ir ilgtermiņa projekts, kurā var dzīvot gan vasarā, gan ziemā," iesāk Cimermane. "Jaunajā mājā ir siltinājums, kas ziemā pasargā no aukstuma, bet vasarā - pārkaršanas." Viņa piebilst, ka šobrīd šī ir absolūti pilnvērtīga dzīvojamā vieta.

Cimermane stāsta, ka šajā konteinerā, kas pārtapis par mājvietu, nav ievilktas komunikācijas, jo tas kalpo kā mājas piebūve. "Tajā ir iekārtota bērnistaba, dzīvojamā istaba un kamīns. Arī par elektrību nav jāuztraucas, jo tā šajā jaunajā mājvietā ir veiksmīgi ievilkta." Viņa skaidro, ka pārējās dzīvošanai nepieciešamās telpas, piemēram, tualete un virtuve atrodas blakus esošajā treilerī, kurā ģimene dzīvojusi pēc ugunsnelaimes. Viņi šajā vagoniņā nevarēja turpināt dzīvot, jo tas bija nenosiltināts un pārāk mazs.

Šobrīd konteiners no ārpuses it nemaz vairs neatgādina par tā kādreizējo pielietojumu un izskatu. Tagad tas ir apsists ar koka dēļiem un pēc izskata neatšķiras no daudzām citām ēkām.

Brīnumainais projekts tika realizēts tikai divu dienu laikā, kas vēlreiz pierāda, ka viss ir iespējams! Galerijā vari redzēt gan tapšanas procesu, gan arī lielisko gala rezultātu.

Tags

Iedvesma Interjera minimums
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form