Kā fēnikss no pelniem: 11 īpašumi Latvijā, kas paglābti no sabrukšanas
Foto: publicitātes foto

Cilvēki mūsdienās arvien vairāk novērtē vēsturiskās vērtības un piešķir tām jaunu elpu. Tā vietā, lai iegādātos jaunu un tikko kā pabeigtu māju – cilvēki izvēlas senilus namus, kurus vajag atjaunot.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Šoreiz esam sarūpējuši rakstus par īpašumiem Latvijā, kas ieguvuši otro elpu. Tie ir arī stāsti par uzņēmīgiem cilvēkiem, kas ir pielikuši neizmērojamas pūles un finanses, lai īpašumu saglābtu. Ja arī tu vēlies iegādāties lauku īpašumu, bet vēl svārsties par savu izvēli, šeit vari izlasīt arhitekta Ginta Sūnas norādītos būtiskākos aspektus, kas jāizvērtē, pirms iegādāties lauku īpašumu. Savukārt šeit vari iepazīties ar apdares meistara Igora Dacjuka viedokli par ēku atjaunošanu un mūsdienu būvniecību.

"Tava Māja" stāstu lādē varēsi izlasīt 11 interesantus un apbrīnas vērtus īpašumu atjaunošanas stāstus, izzināt saimnieku lielākos izaicinājumus un grūtības, kā arī aplūkot fotogrāfijas pirms atjaunošanas un pēc. Stāsti ir ne tikai par privātmājām, bet arī vēsturiskām muižām, veciem šķūnīšiem un pat siltumnīcu.

Tags

Brīvdienu māja Lauku sēta
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form