Septiņi stāsti par interjera dizaineru un arhitektu mājokļiem
Foto: DELFI

Interjera dizaineri un arhitekti sapņu vietu allaž uzbur citiem, bet – kādos mājokļos viņi paši dzīvo? Portāls "Māja&Dārzs" apkopoja stāstus par interjera dizaineru, dekoratoru un arhitektu mājokļiem, kuros viņi reiz dzīvojuši vai dzīvo joprojām.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Šo gadu laikā portāls "Māja&Dārzs" ir paviesojies interjera dizaineru, dekoratoru un arhitektu mājokļos, kuros tiek ģenerētas arī jaunas un radošas idejas darbiem. Arī mājas mainās laikam līdzi, tāpēc, iespējams, tās šobrīd izskatās citādāk. Tāpat portālam "Māja&Dārzs" zināms, ka daži no profesionāļiem šajās mājās vairs nedzīvo. Tomēr pakavēsimies atmiņās, jo arī šīs mājas reiz ieņēma nozīmīgu lomu viņu dzīvē!

Rakstos viņi stāsta, kāpēc izvēlējās tieši šo dzīvesvietu, kā to iekārtojuši, kas ir viņu īpašā māju sajūta, kuras ir mīļākās vietas mājoklī, kā arī – vai pašam sev ir viegli vai sarežģīti iekārtot mājokli utt. Stāstus papildina arī fotogalerijas, kurās, iespējams, vari noskatīt arī kādu ideju savam mājoklim!

Lasi un iedvesmojies!

Tags

Dizains Interjera idejas
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form