Oriģinālas dobes un instrumentu novietne: idejas koka palešu izmantojumam dārzā
Foto: Shutterstock

Ja tavā īpašumā ir nonākušas koka paletes, tad zini – no tām var izgatavot ne tikai gaumīgu dīvānu, bet arī dažādus dekorus dārzam, tajā skaitā arī puķu dobes un puķu podu turētājus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Tavs Dārzs" piedāvā kripatiņu iedvesmas, lai arī paša spēkiem izveidotu kādu neparastu lietu dārzam no koka paletēm! Starp citu – šeit vari aplūkot video pamācību, kā izveidot pie sienas piestiprināmu dārzu no koka paletēm!

View this post on Instagram

A post shared by DeeDeesLivingTheGoodLife (@honehillcottagedreaming) on Aug 1, 2018 at 1:08pm PDT


Puķu podu turētājs. Šeit varēs turēt ne tikai tukšos puķu podus, bet arī uzlikt virsū jau ziedošus augus. Īpaši labi izskatīsies tieši nokarenie augi, jo tad tie pilnībā nosegs koka paletes.

Instrumentu novietne. Nereti dārza instrumentus noliekam tur, kur pagadās. Šāds risinājums palīdzēs vienkopus turēt visas nepieciešamās lietas dārza darbiem, piemēram, grābekli, kapli vai lāpstu.

Var izveidot arī instrumentu novietni uz riteņiem, kā rezultātā darbarīkus varēs ērti pārvietot.

Balsts gurķiem. Šis būs ļoti labs veids, lai būtu ērtāk nolasīt gurķus, jo tie nevīsies pa zemi, bet gan uz paletēm.

Koka paletes var būt noderīgas arī citviet dārzā, piemēram, lai audzētu kraukšķīgos redīsus, salātus vai spinātus. Koka paletes starpās iepilda augsni, bet pēc tam tajā sasēj sēkliņas.

Koka paletēs var audzēt arī zemenes. Nebūs nemaz jāpieliec mugura, lai nolasītu gardās un sarkanās ogas!

Tags

Dārza darbi Dārza labiekārtošana Dārza mēbeles Dārzs
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form