Pļaut, laistīt, atbrīvot no sūnām – zāliena kopšanas ābece
Foto: Shutterstock

Siltais laiks darījis savu un ar steigu jāsāk aktīvā zāliena kopšanas sezona, kas ietver mauriņa pļaušanu, atbrīvošanu no nevēlamām nezālēm un sūnām, kā arī nelūgto viesu atstāto nedarbu likvidēšanu, piemēram, kurmju rakumus. Palīdzību par šiem un citiem jautājumiem atradīsi ''Tavs Dārzs'' apkopotajos padomrakstos.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Ja vēl neesi parūpējies par ierīci, kas palīdzētu nopļaut krietni saaugušo zālīti, palūko profesionāļa ieteikumus, kas atvieglos izvēli pļaujmašīnas un trimera izvēlē.

Mauriņa kopšanu var iztraucēt kurmja rakumi, tāpat aktuāls var būt jautājums par celma izrakšanu, ja kāds koks šopavasar nozāģēts. Var gadīties, ka līdz perfektam mauriņam vienīgais traucēklis ir saaugusī sūna, tad nu šajā sakarā noderēs priekšlikumi, kā ar to veiksmīgi tikt galā.

Bet bez vērības nevajadzētu atstāt arī pašu pļaušanas procesu, zāliena laistīšanu, mēslošanu un sēšanu, ja vēl tas nav pagūts.

Lai veicas dārza darbos!

Tags

Mauriņš Zāles pļaušana Zāliens
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form