Puķu dobju plānotājs: augi, kuriem jābūt katrā krāšņā dārzā
Foto: Shutterstock

Dārzs vasarā nav iedomājams bez krāšņiem augiem, kas priecē ar savu ziedēšanu teju vai sezonas garumā, tāpat arī lielā cieņā ir viengadīgie augi, kas ir tikai vienas sezonas krāšņums. Tieši šī iemesla dēļ "Tavs Dārzs" laicīgi ir sarūpējis augu špikeri, kas palīdzēs gatavoties lielajam dārzu darbu cēlienam.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Par augiem nekad nav runāt par agru! Turklāt ziema ir īstais brīdis, lai pirms lielā darbu cēliena plānotu savas jaunās dobes dārzā, veco uzlabošanu, jaunu augu iegādi vai atpūtas stūrīša ierīkošanu, piemēram, lapenes izveidi vai ugunskura vietas ierīkošanu.

Daži no dārziņu īpašniekiem jau laicīgi ir iegādājušies sēklas un izstudējuši stādaudzētavu piedāvājumu, bet, ja tas nav vēl sākts, tad nesatraucies – nekas nav nokavēts! Ļoti noderīgu augu špikeri varēsi aplūkot zemāk, kur esam uzskaitījuši ne tikai skaistākos viengadīgos augus, bet arī krāšņākās ziemcietes. Turklāt arī sarakstā ir puķes, kuras uzreiz varēs sēt dobē.

Smelies iedvesmu skaistajai dārzu darbu sezonai!

Tags

Dārza darbi Dārza labiekārtošana Dārzs
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form