Vai apgriezt un pārstādīt: svarīgākie jautājumi par hortenzijām rudenī
Foto: Shutterstock

Hortenzijas ar savu daili ir beigušas priecēt, bet tagad dārzā palikušas vien kaltēto ziedu gubas. "Tavs Dārzs" šoreiz no savas padomu vācelītes ir sarūpējis noderīgus rakstus par hortenziju lološanu rudenī un veicamajiem darbiņiem.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Padomos savulaik "Tavs Dārzs" dalījusies pieredzes bagātā hortenziju audzētāja un stādu audzētavas "Saulesķirši" saimniece Velta Breidaka, kurai ir ļoti skaists un pārsteigumiem bagāts daiļdārzs, kurā jūtama svešu zemju elpa – Velta ar vīru Jāni izveidojuši tematiskos dārza stūrīšus Japānas, Itālijas, Āfrikas un citu zemju stilā. Kā izskatās Breidaku ģimenes dārzā, lūko šeit.

Hortenzijas ir viņu aizraušanās un viens no lielākajiem lepnumiem, turklāt gadu laikā iekrātas arī zināšanas par to, kas šiem augiem labāk patīk, kā arī izzināti dažādi kopšanas knifiņi. Šoreiz apkopojām Veltas ieteikumus hortenziju kopšanai rudenī, kā arī citus padomus par šīm dārza skaistulēm.


Tags

Dārza darbi Dārza labiekārtošana Dārzs
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form