Siltumnīcas uzturēšanas rokasgrāmata – padomi par stādiem un to lološanu

Siltumnīcas uzturēšanas rokasgrāmata – padomi par stādiem un to lološanu
Foto: Shutterstock

Fakts, ka sarūpēta siltumnīca, vēl nebūt nenozīmē, ka viss augs kā paradīzes dārzā. Liela loma tam, kas iestādīts, kā tas izdarīts un vai stādi pienācīgi loloti. Lai pārliecinātos, ka visu dari augam pa prātam, šī padomrakstu kolekcija palīdzēs izaudzēt visu, kā nākas.

Kā jau visās jomās, arī siltumnīcas uzturēšanā svarīgi ir paši pamati, proti – kā uzbūvēta siltumnīca, kāda augsne izmantota, vai pietiekami vēdinās u.c. priekšnoteikumi, tāpēc svarīgi ielāgot arī šīs pamatprasības.

Tad jau var ķerties pie plānošanas un sēt, stādīt kāroto. Ja esi iecerējis klasiskas vērtības, starp padomiem atradīsi ne vienu vien ierosinājumu par tomātu un gurķu audzēšanu, turklāt arī to sēšanu. Eksperimentētājiem noteikti jāiepazīstas ar pieredzes stāstu par kartupeļu audzēšanu siltumnīcā, savukārt ogu piekritēji var audzēt arī zemenes, tad nu piemērotu šķirņu apraksti būs pašā laikā!

Source info

DELFI Tavs Dārzs


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl


Tavs Dārzs iesaka