Siltumnīcas uzturēšanas rokasgrāmata – padomi par stādiem un to lološanu
Foto: Shutterstock

Fakts, ka sarūpēta siltumnīca, vēl nebūt nenozīmē, ka viss augs kā paradīzes dārzā. Liela loma tam, kas iestādīts, kā tas izdarīts un vai stādi pienācīgi loloti. Lai pārliecinātos, ka visu dari augam pa prātam, šī padomrakstu kolekcija palīdzēs izaudzēt visu, kā nākas.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kā jau visās jomās, arī siltumnīcas uzturēšanā svarīgi ir paši pamati, proti – kā uzbūvēta siltumnīca, kāda augsne izmantota, vai pietiekami vēdinās u.c. priekšnoteikumi, tāpēc svarīgi ielāgot arī šīs pamatprasības.

Tad jau var ķerties pie plānošanas un sēt, stādīt kāroto. Ja esi iecerējis klasiskas vērtības, starp padomiem atradīsi ne vienu vien ierosinājumu par tomātu un gurķu audzēšanu, turklāt arī to sēšanu. Eksperimentētājiem noteikti jāiepazīstas ar pieredzes stāstu par kartupeļu audzēšanu siltumnīcā, savukārt ogu piekritēji var audzēt arī zemenes, tad nu piemērotu šķirņu apraksti būs pašā laikā!

Tags

Dārza darbi Siltumnīca
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form