Aktivizē harmoniju mājās: kā izvēlēties krāsas savam mājoklim
Foto: Shutterstock

Krāsas, kuras jūs redzat sev apkārt, spēj ietekmēt jūs gan tiešā, gan simboliskā nozīmē. Tas nozīmē, ka jūs mājās varat izmantot krāsas, lai kaut ko mainītu savā dzīvē. Šķiet, pārkrāsojot līdzšinējās krāsas, var pārkrāsot arī mājas enerģiju. Jā, tieši tāds ir Fen šui skaidrojums par krāsu izvēli dzīvojamās telpās. Ieskaties, kā katra krāsa tevi var ietekmēt.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Krāsas, kuras mums ir visapkārt, var šķietami uzlabot vai nomākt mūsu garastāvokli un ne tikai. Protams, ir cilvēki, kuriem šī krāsu ietekme būs izteiktāka, iespējams, tas ir tāpēc, ka viņi ir jūtīgāki. Denīzas Linnas grāmatā "Fen šui dvēselei" (izdevniecība Zvaigzne ABC) stāstīts, ka Dr. Makss Lišers, zinātnieks, kas nodarbojas ar krāsu izpēti, ir noskaidrojis dažādu cilvēku salīdzinošo attieksmi pret noteiktām krāsām un izveidojis nelielu ieskatu, kā krāsas ietekmē mūs ikdienā.

  • Sarkanā krāsa aktivizē ēstgribu, fizisko spēku, aizrautību, dinamisku darbību, neatlaidību, uzbudinājumu.
  • Oranžā krāsa aktivizē optimismu, atvērtību, uzticību, kopības izjūtu, entuziasmu, līdzjūtību.
  • Dzeltenā krāsa aktivizē intelektu, saskarsmi, interesi par "detaļām", zinātniskus sasniegumus, savu domu izpausmi, brīvības izjūtu, sirsnību.
  • Zaļā krāsa aktivizē līdzsvarotību, harmoniju, spēju dziedēt, izaugsmi, cerību, pārticību.
  • Zilā krāsa aktivizē iedvesmu, iekšēju mieru, garīgu saprašanos, ticību, pieķeršanos, pacietību, savaldību, pieticību.
  • Purpurkrāsa aktivizē miera izjūtu, intuīciju, izpratni, apmierinājumu, priekšstatus par garīgo perspektīvu.
  • Baltā krāsa aktivizē šķīstīšanos, pazemību, skaidrību, atklātību, līdzsvarotību dievbijību. Pārmērīgi daudz baltās krāsas var radīt steriluma iespaidu.
  • Melnā krāsa aktivizē mistisko, nezināmo, klusumu, iekšējo pasauli, atrašanos miera stāvoklī. Pārāk daudz melnās krāsas var raisīt depresīvu noskaņojumu.
Ieskaties šeit, kādi ir Fen šui padomi tavai labsajūtai mājās.

Tags

Fen šui Krāsas interjerā Zvaigzne ABC
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form