Feinas idejas, kā iesaiņot dāvanas no tā, kas atrodams mājās
Foto: Shutterstock

Ja vēl neesi paguvis iesaiņot dāvanas, neatlicini to uz pēdējo brīdi, kad veikalos vairs neatrast tīkamus papīrus. Jebkuru dāvanu var ielikt dāvanu maisiņā, taču vairums piekritīs, ka tas ir diezgan bezpersoniski un garlaicīgi, turklāt izsaiņota dāvana allaž sagādās divtik lielu prieku. Piedāvājam dažādas oriģinālas idejas, kā radoši iesaiņot dāvanas no tā, kas atrodams mājās.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Protams, arī veikalu vitrīnās var atrast ne vienu vien skaistu rullīti saiņošanas papīra, taču dāvanas saņēmējs noteikti būs priecīgāks, ja būsi padomājis arī par radošu izdomu materiālu izvēlē.

Dāvanu papīru alternatīvas

Ja krājumos ir aizķēries kāds gabals puķu ietinamā papīra jeb kraftpapīra, tas ir gana labs, lai izmantotu dāvanu saiņošanai, turklāt ar to būsi ievērojis aktuālākās tendences. Brūnais papīrs ir ļoti pateicīgs apzīmēšanai, tāpēc oriģinālāku to var padarīt ar šķidrā korektora, zīmuļu, flomāsteru vai pat guašu krāsu palīdzību. Skaisti izskatīsies uz tā uzspiesti dažādi zīmogi, bet eleganta stila atzinēji var izmantot neapcakinātu papīru, iztiekot vien ar greznāku pušķi vai piesietu dekoru.

Ja pa rokai nav šāda papīra, izmanto cepamo papīru, tikai šajā gadījumā uz tā nevarēs zīmēt un rakstīt, jo materiāls nav tam pateicīgs, taču iesaiņošanai derēs visai noteikti.

A photo posted by ted a tady (@ted_a_tady) on Dec 19, 2016 at 9:21am PST

Pievēršoties dāvanu saiņošanai radošāk, no virtuves krājumiem var aizlienēt arī alumīnija foliju, kas būs visai pateicīgs un grezns materiāls. Lielāka vai mazāka dāvana, folijā var ietīt jebko, ir tikai jābūt vērīgam, lai tas neieplaisā, kur nevajag. Ja šķiet, ka folija ieplaisās, var pēc tam to ietīt caurspīdīgajā papīrā un apsiet vēl banti.

Nelielu dāvanu saiņošanai var pietikt arī ar baltām papīra lapām, tintes pildspalvu un fantāziju, ko likt lietā papīra aprakstīšana, apzīmēšanā.

Un kurš gan ir teicis, ka dāvanu saiņošanai der tikai papīri? Lūk, kolosāls piemērs, cik oriģināli var pasniegt dāvanu, izmantojot audumu. Šajā gadījumā tas ir tikai audums, bet tikpat labi var audums var būt daļa no dāvanas, piemēram, galdauts, dvielis, sedziņa vai kas cits.

A photo posted by Kathy Bernal (@kbhomegirl) on Dec 8, 2016 at 11:52am PST

Galu galā, ja šūšana ir tava stiprā puse, no jebkāda auduma var uzšūt maisiņu.

A photo posted by Dana Romney (@giftgarbbags) on Dec 2, 2016 at 12:51pm PST

Kaislīgajiem drukātās preses lasītājiem noteikti ir prāvas kaudzes ar literatūru, ko arī var veiksmīgi likt lietā dāvanu saiņošanā. Žurnāli, avīzes piedzīvos kolosālas pārvērtības, turklāt būsi ietaupījis dāvanu papīru vai maisiņu iegādē.

A photo posted by PAREdown (@paredown) on Dec 6, 2016 at 8:56am PST

Ne visas dāvanas ir pateicīgas ietīšanai papīrā, tāpēc nereti labāk to pasniegt kādā kastē. Taču var arī nepirkt kasti un iztikt ar to, kas ir mājās. Ja nav izmestas visas kurpju kastes, ziedo kādu šim nolūkam, to skaisti aplīmējot ar kādu papīru. Tāpat, ja virtuves krājumos ir sendviču maizīšu maisiņi, arī tajos var pasniegt kādu nelielāku dāvanu.

A post shared by Mellissa_M (@mmaglantay) on Dec 7, 2017 at 8:04pm PST

Tāpat, ja ir saglabājušās kastītes no reizēm, kad kaut kas pasūtīts pa pastu vai piegādāts kartona kastītē, beidzot ir laiks tās likt lietā. Atbrīvojies no etiķetēm, ja tas nav iespējams, nolīmē, apzīmē kasti, kā nākas, un dāvanu saiņošana būs atrisināta.

Ja maisiņu atvilktnē noglabāti papīra sainīši, bezpersonisko, veikalos iegādājamo maisiņu vietā izmanto tos, apzīmējot vai kā citādi izgreznojot.

Tags

Pašgatavoti rotājumi Ziemassvētku dāvanas
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form