Iedvesmas deva: 16 noderīgas idejas malkas krāvumiem iekštelpās un ārā
Foto: Shutterstock

Drēgnajā laikā bez malkas nekādi nevar iztikt, jo īpaši tie, kuriem privātmājās ir malkas apkure. Šoreiz esam sarūpējuši noderīgu ideju vācelīti par malkas novietojumu ne tikai telpās, bet arī ārā – mājas teritorijā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Malka dažiem stāv malkas šķūnī vai speciālā telpā pie apkures sistēmām, taču daži malku izvēlas glabāt teju vai zem klajas debess, izveidojot neparastus krāvumus, kas izskatās kā dizaina papildinājums mājas apkārtnei. Malka kā interjera odziņa labi izskatīsies kaut vai dzīvojamajā istabā, tāpēc "Tava Māja" ir sarūpējusi radošas variācijas malkas krāvumiem, kas noderēs gan iekštelpās, gan arī ārā.

Savukārt šajā stāstu krājumā varēsi izlasīt visu par malku – tās uzglabāšanas knifiem ne tikai iekštelpās, bet arī ārā, kā arī esam aplūkojuši to, kādu malku vislabāk izvēlēties un kas būtu jāņem vērā tās izmantošanā.

Ja arī tev ir kāda feina ideja malkas krāvumu izveidei mājoklī vai ārā, tad padalies ar to "Tava Māja". Fotogrāfijas ar radošajiem risinājumiem gaidīsim e-pastā: maja@delfi.lv

Sešas radošas idejas malkas krāvumiem mājoklī

Iedvesmas deva: 16 noderīgas idejas malkas krāvumiem iekštelpās un ārā
Foto: Shutterstock

Aukstajā un lietainajā laikā par omulību mājoklī gādā ne tikai sveces, bet arī krāsnis un kamīni. Pie tiem kaudzītē stāv nolikta malka, kas allaž ir pa ķērienam, lai mājā radītu siltumu. "Tava Māja" piedāvā dažādas radošas variācijas malkas krāvumiem, kas telpā var kalpot kā skaists dizaina elements.

Lasīt vairāk

10 radošas idejas malkas uzglabāšanai ārā

Iedvesmas deva: 16 noderīgas idejas malkas krāvumiem iekštelpās un ārā
Foto: instagram.com/halifaxnoiseathome/ ; instagram.com/evajensendesign


Lēnām jāsāk domāt par to, lai rudens drēgnajos mēnešos mājoklī būtu silti. Citi jau sāk laicīgi pasūtīt kurināmās briketes, bet daži vasaras laiku izmanto, lai veiktu remontdarbus mājokļos, tajā skaitā arī krāsns uzlabošanu vai radiatoru nomaiņu. Šoreiz "Tava Māja" ir sarūpējusi iedvesmojošas idejas malkas uzglabāšanai ārā, kas var kalpot kā dekoratīvs elements dārzā!

Lasīt vairāk

Tags

Apkure Malkas apkure Malkas plīts
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form