Kā atgūt dvieļu sākotnējo mīkstumu?
Foto: Shutterstock

Tikko iegādātie dvieļi ir patīkami mīksti, taču jau pēc pāris mazgāšanas reizēm tie paliek raupji un cieti. Lai tie vienmēr būtu tik mīksti, kā tikko iegādāti, ņem vērā portāla wisegeek.com padomus.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Ir vairākas iespējas, kā raupjos dvieļus padarīt mīkstākus un pieskārieniem patīkamākus, viens no tiem – amonjaka vai etiķa pievienošana to mazgāšanas brīdī. Ja ūdens ir pārāk ciets, tad šie līdzekļi padarīs to mīkstāku, turklāt, tie palīdzēs novērst nepatīkamo aromātu dvieļiem, ja tāds būs radies. Pirms ieslēdz veļas mašīnu, pievieno 150-200 ml amonjaku vai etiķi un mazgā dvieļus, kā parasti.

Tā kā dvieļu raupjumu padara ūdens cietības pakāpe, katru reizi veļas mazgāšanas procesam var pievienot ūdens mīkstinošās tabletes vai šķidro līdzekli.

Dvieļu mazgāšanā jāievēro vēl kāda svarīga nianse – tos nav vēlams mazgāt kopā ar citiem apģērbiem, jo arī tas var veicināt dvieļu raupjumu. Dažādu audumu apģērbu vislabāk mazgāt atsevišķi, tad arī būs iespēja izvairīties no dvieļu pūku pielipšanas citam apģērbam.

Svarīgi! Lai arī kurš paņēmiens tiktu izmantots, svarīgi dvieļus vienmēr kārtīgi izžāvēt. Noteikti nevajadzētu dvieļus žāvēt uz krāsns, kamīna malas vai radiatoriem – tiem jāžūst lēnām un ne pārāk siltā temperatūrā.

Tags

Dvielis Veļas mazgāšana
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form