Kolekcijas cienīgi krūžu krājumi: kā tos gaumīgi glabāt
Foto: Shutterstock

Katra mājās ir vismaz divas krūzītes, bet tad, ja tās ir jau kolekcijas cienīgā daudzumā, jāmeklē risinājumi glabāšanai. Krāmēt vienu virs otras nevar, tad tās var saplīst, un galdu jau arī nenokrāmēsim, tāpēc aizņemies kādu no šīm gaumīgajām un praktiskajām idejām.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Ja virtuvē ir kāda dziļāka atvilktne, kur ietilpināt krūzes, šī ideja var būt ļoti praktiska. Liekot krūzītes atvilktnē otrādi, tās nenoputēs no iekšpuses, un nebūs jānokrāmē visi vaļējie plaukti raibajām krūzēm.

Berwick Kitchen

Pat tad, ja lielākais vairums krūžu glabājas slēgtos plauktos, skaistākos eksemplārus var izlikt uz vaļējiem plauktiem un dažas iekārt āķīšos. Ja krūzes ir raibas, šim nolūkam var izmantot glāzes.

Amy A. Alper, Architect

Romantiskā interjerā interesantas krūzītes omulīgi papildinās noskaņu, ja tās iekarinās āķīšos pie kādas brīvās sienas daļas.

My Houzz: Colorful Vintage Finds fill a Chic Modern Farmhouse

Pat tad, ja krūzes ir raibas un katra teju citā krāsā, atšķirīgos interjeros labi izskatīsies arī visas redzamā vietā, kā tas izdarīts šajā virtuves iekārtojumā – dažas iekārtas, citas plauktos izliktas.

Brook Cottage - Christina

Ne tikai krūzes, bet arī glāzes un citi trauki pelnījuši glabāšanai piemērotu vietu, tāpēc doma par trauku skapi noteikti nav peļama.

Coffee Zone

Kārtību trauku kolekcijā palīdzēs ieviest arī šāds neliels skapītis, kur dažas krūzītes liek plauktiņā, citas iekarina āķīšos.

Warm up your Holiday Season with a Hot Drink Station

Ja vien pārējais interjers nav piesātināts krāsām un citu mantu krājumiem, pat dažādās krūzītes var izkārtot vaļējos plauktos.

Annex Kitchen

Lūk, skaists piemērs, kur teju visas sienas garumā izkārtoti āķīši krūzēm, un, lai arī visas ir redzamas, kopskats izskatās kārtīgs un gaumīgs, turklāt trauki vienmēr ir pa rokai un viegli aizsniedzami!

Kitchen

Tags

Trauki
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form