Logu jautājumi no īstās izvēles līdz kondensāta novēršanai – padomu izlase
Foto: Shutterstock

Mēdz teikt, ka logi, tāpat kā durvis, ir mājas vizītkarte. Tādēļ būtiski gan izvēlēties mājai piemērotus logus, gan pēc tam par tiem pienācīgi parūpēties, un šeit, kā jau allaž, ar padomiem talkā nāk ''Tava Māja''.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Lauku mājās aktuāli var būt jautājumi par koka logu atjaunošanu, kur svarīgi nepieļaut nevienu kļūdu, lai tie joprojām labi kalpotu. Bet, izvēloties jaunus logus, svarīgi izvērtēt, kas būs piemērotāki – koka vai PVC logi, un kādas ir to būtiskākās atšķirības. Jomu speciālisti no dažādiem aspektiem skaidro, kādos gadījumos koka logi neliks vilties un kas jāzina, izvēloties tieši tos, savukārt pakešu logu cienītājiem svarīgi ievērot pareizu lietošanu.

Taču pat pēc pareizas izvēles laika gaitā rodas virkne jautājumu par logiem. Ko darīt, ja veidojas kondensāts un kāds varētu būt cēlonis? Kā vislabāk nomazgāt logus un kas pie vainas tam, ja gar rāmja malām pil ūdens? Uz šiem un citiem jautājumiem atbildes meklē ''Tava Māja'' padomu krātuvē.

Tags

Pvc logi
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form