Mikroviļņu krāsns: padomi kopšanā un mīti par tās ietekmi uz veselību
Foto: Shutterstock

Mikroviļņu krāsns, iespējams, mūsdienās vairs nav tik ļoti bieži lietota ierīce virtuvēs, bet tāpat tai ik pa laikam ir jāveic lielā apkope – gluži kā citām ierīcēm. Šoreiz aplūkojam ne tikai mikroviļņu krāsns kopšanas knifiņus un piederumus, kurus labāk nelikt mikroviļņu krāsnī, bet arī aplūkojam to, kādi mīti apvij šo elektroierīci.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Piekritīsiet, ka mikroviļņu krāsns virtuvē ir labs palīgs, jo ar tās palīdzību īsā laikā var uzsildīt maltīti. Tomēr ļoti bieži ir dzirdēti nostāsti par mikroviļņu krāsns it kā nelabvēlīgo ietekmi uz veselību. "Tava Māja" rakstā zemāk ir sarūpējusi rakstus, kurā skaidrojam mītus un faktus par mikroviļņu krāsns ietekmi uz ēdienu un veselību.

Tāpat viens no pieņēmumiem ir tāds, ka šī elektroierīce virtuvē pilda tikai ēdiena uzsildīšanas un kausēšanas funkciju. Vai zināji, ka šis virtuves palīgs var izdarīt daudz vairāk, jo tajā var pagatavot arī "nopietnas" maltītes? Tieši tāpēc esam uzskaitījuši maltītes, ko vari viegli pagatavot mikroviļņu krāsnī. Piemēram, viens no šādiem ēdieniem ir gardais šokolādes braunijs. Šeit vari aplūkot vēl citus ēdienus, kurus var pagatavot mikroviļņu krāsnī. Ne mazāk būtiski ir arī atcerēties, ka ir arī daži produkti un virtuves piederumi, kurus nekādā gadījumā nedrīkst mikroviļņu krāsnī likt, lai uzsildītu. Tie var ietekmēt ne tikai ēdiena garšu, bet var sabojāt pašu iekārtu. Vai zināji, ka metāla trauki vai šķīvīši ar zeltītām maliņām mikroviļņu krāsnī var sākt dzirksteļot? Par to, kurus vēl traukus un piederumus labāk nelikt mikroviļņu krāsnī, lūko šeit. Bet, kad lielie ēdiena sildīšanas darbi mikroviļņu krāsnī ir galā, tad nedrīkst aizmirst par šīs elektroierīces izmazgāšanu! "Tava Māja" ir sarūpējusi arī tīrīšanas padomus, lai ierīces kopšana būtu tīrais nieks.

Zemāk lasi ne tikai noderīgus padomus mikroviļņu krāsns kopšanā, bet arī aplūko interesantas ēdienu receptes un citu noderīgu informāciju par šo virtuves palīgu!

Tags

Dienas padoms Virtuve
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form