No atbilstošākās izvēles līdz smakas novēršanai: par un ap klozetpodiem
Foto: Shutterstock

Iekārtojot jebkuru mājokļa telpu, svarīgi ir atrast katram priekšmetam un mēbelei īsto vietu. Tas pats attiecināms uz klozetpodu, kuram tiek atvēlēta vieta kādā vannasistabas zonā vai atsevišķā telpā. Šoreiz notrauksim putekļus "Tava Māja" rakstiem, kas saistīti ar piemērotākā poda izvēli, dažādiem problēmjautājumiem, kā arī iepazīstināsim ar tā saucamo "podu evolūciju".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Lai gan varētu šķist, ka klozepoda izvēle tāds nieks vien ir – ieej veikalā un izvēlies to, kas vislabāk patīk, svarīgi ir sākumā saprast, kādas ir vēlmes. Būtu gan vieglāk, ja veikalos stāvētu tikai viens dizains un visiem būtu vienādas funkcijas, taču mūsdienās ir pieejami gan uz grīdas stāvošie klozetpodi ar skalošanas kasti, gan uz grīdas stāvošie klozetpodi iebūvētai skalošanas kastei, piekaramie klozetpodi un pat "gudrie" klozetpopodi. Tāpat tiem var būt dažādas mūsdienīgas papildfuncijas, kas atvieglo dzīvi, piemēram, keramikas vai atibakteriālie pārklājumu.

Taču, kad klozepods izvēlēts, uzstādīts un sācis savu funkciju veikšanu, ikdienā var nākties saskarties ar dažādām likstām. Kā piemēru var minēt aizdambēšanos – jo īpaši tad, ja pie rokas nav vakuuma pumpja (vantuss), nepatīkamas smakas parādīšanos vai grūto savienojuma vietu tīrīšanu. Kā šīs problēmas atrisināt, kā arī vēl citu noderīgu informāciju lasi apkopotajā rakstu izlasē!

Tags

Mājas tīrīšana Tualete Vannasistaba
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form