No kļūdām lietošanā līdz pat iršu apkarošanai: padomi par putekļu sūcējiem
Foto: Shutterstock

Ikvienam patīk dzīvot tīrā un sakārtotā mājā, bet ne vienmēr tīrīšanas darbiņi iet raiti. Mūsdienās daudzās mājās uzkopšanas darbus ikdienā atvieglo putekļu sūcēji, kas ne tikai veikli sasūc netīrās grīdas, bet arī tās izmazgā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

No savas arhīvu vācelītes šoreiz esam izcēluši rakstus par putekļu sūcējiem. Mūsdienās ir ļoti plaša putekļu sūcēju izvēle – ir ne tikai tā saucamie putekļu sūcēji-roboti, bezvadu putekļu sūcēji, klasiskie putekļu sūcēji un citi. Atšķiras arī to tipi, piemēram, ir putekļu sūcēji ar ūdens filtru, konteineru, maisiņiem, ar maisu un konteineru, rokas utt. Kā neapjukt plašajā piedāvājumā un kā iegādāties savai mājai piemērotāko, lūko rakstā zemāk.

Tāpat esam vētījuši par lietām, kuras nesūkt ar putekļu sūcēju, kā arī esam stāstījuši par neparastiem veidiem, kā savās mājās pielietot putekļu sūcēju, piemēram, sasūcot tajā nevēlamos lidoņus.

Ja tev ir kāds jautājums par putekļu sūcējiem - padalies ar to mums! Raksti to e-pastā: maja@delfi.lv . Kopā ar speciālistiem mēģināsim rast atbildes uz jautājumiem!

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form